Share Week 2017

utworzone przez | mar 19, 2017 | Polecam | 3 Komentarze

Niedziela to taki przyjemny czas, kiedy człowiek odpoczywa i ma więcej czasu na wszystko. Jeśli dysponujesz dzisiaj krótką chwilą, zobacz na jakie blogi zaglądam w wolnej chwili i dlaczego Tobie też polecam na nie zajrzeć.


Ten wpis jest częścią akcji Share Week, organizowanej przez Andrzeja Tucholskiego. Ma ona na celu promowanie ciekawych i wartościowych blogów przez innych blogerów.

Share Week – co to takiego?

Akcja organizowana od 2012 roku, polegająca na polecaniu blogów przez innych blogerów. Blogerzy pokazują jakich innych blogerów cenią i które strony ich inspirują. Zasady są bardzo proste:
1. Na swoim blogu lub publikujesz materiał, w którym polecasz innych blogerów
2. Kryterium jest JAKOŚĆ i WAŻNOŚĆ danego autora w Twoim życiu (zasięgi, popularność itp – tym razem nieistotne)
3. Link do swojego materiału blogowego wrzucasz do komentarzy pod wpisem u Andrzeja
4. Swoje polecenia przepisujesz do ODPOWIEDNIEGO FORMULARZA (formularz ma tylko trzy miejsca, więc musisz wybrać najważniejsze)
5. Dajesz znać poleconym osobom, że je lubisz i dobrze się bawicie.

Share Week – moje nominacje

Moje nominacje w poprzednich latach znajdziesz tutaj i tutaj. Warto zajrzeć i odkryć ciekawe blogi. W tym roku chciałabym polecić miejsca, które są mi szczególnie bliskie. Mam nadzieję, że i Tobie się spodobają.

Poliglota w kilku krokach


Ingę znam i obserwuję od dłuższego czasu. Łączy nas pasja do języków obcych, znajomość niemieckiego i obecność w podobnych miejscach. Lubię do niej zaglądać, żeby dowiedzieć się czegoś więcej o nauce języków. W końcu Inga zna ich więcej niż ja!

 

Project Managerka


Gdyby tylko Kaśka mieszkała bliżej… Nie znam Kasi osobiście, rozmawiałam z nią raz przez telefon i często na jej webinariach. Jednak czuję, że to ona najbardziej rozumie, co w mojej głowie siedzi. Kobieta petarda, pełna energii, pomysłów. To dzięki niej pewne pomysły na moim blogu ewoluowały i nabrały rozpędu. Jeszcze inne czekają na właściwy moment, żeby pokazać się światu.

Kreatywa


Chyba mam słabość do językowców i blogerów z rodzinnych stron 😉 Klaudynie udaje się łączyć dwie moje pasje – naukę języków i czytanie książek. Chętnie do niej zaglądam, żeby dowiedzieć się, czy jakaś książka jest warta polecenia, żeby sprawdzić jak jej idzie nauka kolejnego języka. To jednak nie wszystko, co można u niej znaleźć, dlatego jej blog nigdy mi się nie nudzi.

 


A Ty na jakie blogi zaglądasz? Kto Cię inspiruje? Kto jest Twoim autorytetem?


 

Hallöchen!

Jestem Ola Jakubowska i od 2013 roku sprawiam, że moje dorosłe kursantki mówią po niemiecku płynnie, naturalnie i z większą pewnością siebie. Też tak chcesz? Pozostańmy w kontakcie!

Social Media

POBIERZ BEZPŁATNY
Willkommensgeschenk