Biblioteczka Niemieckiej Sofy

Czujesz się przytłoczona napływem informacji? Masz mnóstwo zadań na głowie i powoli zaczynasz mieć wszystkiego dość, zaczynasz wątpić, czy uda się Tobie znaleźć czas na naukę niemieckiego… Jednocześnie, bardzo chcesz wskoczyć na kolejny poziom wiedzy. Znasz to uczucie?

Teraz mam dla Ciebie rozwiązanie: zapisz się do newslettera Niemieckiej Sofy!

Czemu warto?

Newsletter Niemieckiej Sofy

Newsletter Niemieckiej Sofy to oszczędność czasu na szukanie nowych materiałów oraz ciągły rozwój różnych kompetencji językowych.

Materiały i podsumowania wpisów blogowych wysyłam co 2 tygodnie w piątki, dlatego możesz być pewna, że nie zapcham Twojej skrzynki e-mail. 

Newsletter jest starannie przeze mnie przygotowywany i zawiera najciekawsze artykuły, słownictwo i idiomy do opanowania, ćwiczenia do przerobienia oraz objaśnienia bardziej skomplikowanych zagadnień gramatycznych. 

Pomogę Ci znaleźć więcej czasu, żebyś mogła robić to, co lubisz poza nauką niemieckiego.

Dodatkowo poinformuję Cię o starcie moich nowych kursów online lub pojawieniu się nowego e-booka czy webinaru (wykładu na żywo online).

“Ola naprawdę stara się uczyć człowieka niemieckiego. Niemiecki jest dla niej tak wielką pasją, że zaraża Ciebie i zawsze, kiedy „zapomniało” Ci się zajrzeć do słówek…nie martw się! Ola Ci o tym przypomni:)

Agata”

Co zyskujesz zapisując się do newslettera?

Wiadomości pełne wiedzy co dwa tygodnie.

Informacje o nowych kursach, szkoleniach lub ebookach.

Dostęp do Biblioteczki Niemieckiej Sofy

WIDEO

Nagrania webinarów

PDF

Materiały ze słownictwem i nie tylko

Privacy Policy Settings