Newsletter

Czujesz się przytłoczona napływem informacji? Masz mnóstwo zadań na głowie i powoli zaczynasz mieć wszystkiego dość, zaczynasz wątpić, czy uda się Tobie znaleźć czas na naukę niemieckiego… Jednocześnie, bardzo chcesz wskoczyć na kolejny poziom wiedzy. Znasz to uczucie?

Teraz mam dla Ciebie rozwiązanie: zapisz się do newslettera Niemieckiej Sofy!

Co zyskujesz zapisując się do newslettera?

Darmowy ebook „Jak znaleźć czas na naukę

j. niemieckiego?”

Porady gramatyczne lub dotyczące nauki języka

Specjalny artykuł w j. niemieckim wraz sofo-słówkami

Podsumowania najważniejszych blogowych wpisów

Ciekawy idiom z tłumaczeniem i przykładowym zdaniem

Hasło dostępu do Wirtualnej Biblioteki Wiedzy Niemieckiej Sofy

Newsletter Niemieckiej Sofy to oszczędność czasu na szukanie nowych materiałów oraz ciągły rozwój różnych kompetencji językowych.

Materiały i podsumowania wpisów blogowych wysyłam co 2 tygodnie, w piątki, dlatego możesz być pewna, że nie zapcham Twojej skrzynki e-mail. Newsletter jest starannie przeze mnie przygotowywany i zawiera najciekawsze artykuły, słownictwo i idiomy do opanowania, ćwiczenia do przerobienia oraz objaśnienia bardziej skomplikowanych zagadnień gramatycznych. Pomogę Tobie znaleźć więcej czasu, żebyś mogła robić to, co lubisz poza nauką niemieckiego.

Na początek, mam dla Ciebie upominek: zapisz się do newslettera, a jeszcze dzisiaj otrzymasz bezpłatny egzemplarz specjalnego e-booka „Jak znaleźć czas na naukę języka niemieckiego?”

Co należy zrobić, aby otrzymać ebook?

  • wypełnij poniższy formularz
  • kliknij w link potwierdzający subskrypcję, który przyjdzie do Ciebie mailem
  • to wszystko 🙂 w ciągu kilku minut powinnaś dostać darmowy ebook

Pamiętaj, że to jest miejsce wspólnego dialogu. Tak jak ja wysyłam Tobie wiadomości, tak samo Ty w każdej chwili możesz zadać mi pytanie lub podzielić się czymś ciekawym. Odpowiem! Zawsze to robię!


P.S. Czasami internetowe chochliki płatają figla i moje maile nie trafiają do Twojej skrzynki tak jak powinny. Dlatego sprawdź folder ze Spamem i dodaj mój adres aleksandra(at)niemieckasofa.pl  do listy odbiorców, dzięki temu moje wiadomości dotrą na pewno.

Privacy Policy Settings