Kalendarz i planner 2017

utworzone przez | sty 4, 2017 | Motywacja i wskazówki, Pobierz | 6 Komentarze

 

W nauce języka niemieckiego nie ma miejsca na przypadki i zrządzenia losu. Musisz być konkretna i wiedzieć, czego chcesz. W końcu szybciej dociera się do celu, znając drogę, którą należy pokonać. Dzisiaj chciałabym Ci pomóc z wyznaczeniem tej drogi, dlatego po raz kolejny publikuję bezpłatny kalendarz i planner do nauki języka niemieckiego. Mam nadzieję, że będziesz z nich korzystała z przyjemnością.

Kalendarz

Fani na moim fanpage’u na Facebooku zdecydowali, że tegoroczna edycja kalendarza powinna zawierać słownictwo. Długo zastanawiałam się, jak to ugryźć, bo szczerze Ci przyznam, zupełnie nie miałam na te słówka pomysłu. Aż zwykle …. olśnienie przychodzi nocą. W tym roku przy każdym miesiącu znajdziesz kilka początkowych zdań z pewnych fajnych i znanych książek. Pod fragmentem znajdzie się mini słowniczek. Dodatkową frajdę sprawi Ci … odgadywanie tytułów książek! Bo nie napisałam, z jakich książek są te fragmenty. Jestem ciekawa, ile tytułów odgadniesz 😀

Planner tygodniowy

Znajdziesz w nim wszystkie dni tygodnia z miejscem na notatki i mini cele na każdy dzień. Dodatkowo dodałam sekcje dotyczące rozmawiania, gramatyki, słownictwa oraz innych aktywności. Możesz tam zapisać, co zrobiłaś w tym zakresie w ciągu tygodnia. Może wpiszesz tam zagadnienia gramatyczne albo książki, z których korzystałaś? Może wpiszesz ilość opanowanego słownictwa? A może w polu „Dodatkowe” będziesz zapisywać, czy pijesz 2 litry wody dziennie? Jak wykorzystasz ten planner zależy od Ciebie, ja bardzo chętnie zobaczę Twoje wariacje mojego planera.

Podsumowanie miesiąca

Pod koniec miesiąca warto spojrzeć wstecz i zastanowić się, co nam się udało, co można poprawić. W podsumowaniu miesiąca znajdziesz kilka pytań, które ułatwią Ci to zadanie.

Łańcuch produktywności

Pamiętasz dokument „Nie zawiedź Sofo-sówki!” z poprzedniego roku?  W tym roku Sofo-sówka powraca, ale w lepszym i skromniejszym wydaniu. Jeśli nie chcesz jej zawieść, to ucz się niemieckiego każdego dnia i odhaczaj to w specjalnie przygotowanym dokumencie. Nawet 15 minut dziennie się liczy! Zobaczysz, jak pod koniec roku Sofo-sówka się do Ciebie uśmiechnie i jaka będzie z Ciebie dumna. Jest tylko jedno „ale”. Nie wolno opuścić żadnego dnia!

Moje słówka – nowość!

Postanowiłam dodać coś nowego do naszego corocznego pakietu. Od dzisiaj możesz uczyć się niemieckich słówek i zapisywać je w przepięknym, fantastycznym dokumencie. Dodałam do niego najważniejsze pola, które jednocześnie pomogą Ci poszerzyć zasób słownictwa. Wystarczy wydrukować dowolną liczbę razy i zapisywać słówka, na które trafiasz w ciągu dnia, tygodnia czy miesiąca.

[btn text=”Pobierz bezpłatny kalendarz i planer” tcolor=#FFF bcolor=#cb1302 thovercolor=#FFF link=”http://bit.ly/2iJ9xNa” target=”_blank”]

 


Jak podoba Ci się mój kalendarz i planner na 2017? 

Zrób fotkę swojego nowego kalendarza/plannera i umieść ją w swoim komentarzu pod wpisem. A jeśli będziesz wrzucać fotkę na Facebooka, Instagrama czy Twittera, to oznacz mnie na tym zdjęciu! Będzie mi miło śledzić Twoje poczynania!


P.S. Prawie wszędzie można mnie oznaczyć, pisząc @niemieckasofa

 

Hallöchen!

Jestem Ola Jakubowska i od 2013 roku sprawiam, że moje dorosłe kursantki mówią po niemiecku płynnie, naturalnie i z większą pewnością siebie. Też tak chcesz? Pozostańmy w kontakcie!

Social Media

POBIERZ BEZPŁATNY
Willkommensgeschenk