Targi Kariery „Trained in GermanY”

utworzone przez | lis 27, 2015 | Cykle & wpisy gościnne | 3 Komentarze

trainedingermayOstatnio pisałam tutaj o jednej konkretnej firmie, w której można znaleźć pracę z językiem niemieckim. Tym razem chciałabym zaprosić Cię na Targi Kariery „Trained in GermanY”, które odbędą się 7 grudnia w Warszawie. Będzie to fantastyczna okazja do spotkania się z firmami oraz do wzięcia udziału w ciekawych warsztatach związanych z karierą.

Targi Kariery „Trained in GermanY” są organizowane 7 grudnia w Warszawie w gmachu Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych na Politechnice Warszawskiej. Głównym organizatorem targów jest portal internetowy Alumniportal Deutschland. Będzie można spotkać się z przedstawicielami kilkunastu firm działających na terenie Polski i Niemiec oraz z organizacjami działającymi na rynku międzynarodowym. Specjalnie zaproszeni goście poprowadzą warsztaty na temat sprawnego poruszania się na rynku pracy, rozmów kwalifikacyjnych. Doradcy zawodowi natomiast dadzą indywidualne wskazówki, dopasowane konkretnie do danej osoby.

Kogo można spotkać na targach?

Firmy:

– Biuro Tłumaczeń i Szkoleń Anna Purol

– Budonis

– DataContact Center

– Frapol

– Groupon

– Infosys

– Kaufland

– Personal 24

– Robert Bosch

– Rödl&Partner

– Sollers Consulting

– Strabag

– Winckler Personal

– WSP Polska

Organizacje:

– Deutsch-Polnische Industrie und Handelskammer (AHK)

– Biuro Karier Politechniki Warszawskiej

– Deutscher Akademischer Austauschdienst (DAAD)

– Deutsche Zentrale für Tourismus (DZT)

Takie targi to świetna okazja, żeby przyjrzeć się firmom bliżej, porozmawiać o możliwościach rozwoju w ich szeregach oraz dowiedzieć się czegoś więcej o planowaniu kariery lub odbywaniu rozmów kwalifikacyjnych. Warto się wybrać, żeby pokazać się potencjalnemu pracodawcy i poszerzyć swoją wiedzę o cenne wskazówki.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, poznać szczegółowy plan wydarzenia, koniecznie zajrzyj na tę stronę: http://www.alumniportal-deutschland.de/messe-polen i przyłącz się do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/885573568162487/

Czym jest Alumniportal Deutschland?

To portal społecznościowy dla osób z całego świata, które studiowały,  prowadziły  badania  naukowe  lub  pracowały w  Niemczech, ale nie tylko. Na portalu można organizować się w grupy, znaleźć informacje na tematy takie jak: gospodarka, kultura, oświata, nauka i badania, praca i kariera, język niemiecki i grupy regionalne, jak również międzynarodowy kalendarz imprez kulturalnych. Ponadto jest tam forum, które umożliwia zadawanie pytań i dzielenie się doświadczeniem, można brać udział w ciekawych webinarach, a osoby zapisane na specjalny newslettera otrzymują codziennie quiz sprawdzający znajomość niemieckich idiomów. Jednym słowem, ciekawe miejsce z mnóstwem przydatnych informacji.


Bierzesz udział w Targach Kariery czy Targach Pracy? Gdzie najczęściej poszukujesz ofert zatrudnienia?


P.S. Już niedługo startuje kalendarz adwentowy “Blogowanie pod Jemiołą“, a dzisiaj dodatkowo chcielibyśmy zaprosić Cię na projekt “Językowa Kartka Świąteczna“.

Hallöchen!

Jestem Ola Jakubowska i od 2013 roku sprawiam, że moje dorosłe kursantki mówią po niemiecku płynnie, naturalnie i z większą pewnością siebie. Też tak chcesz? Pozostańmy w kontakcie!

Social Media

POBIERZ BEZPŁATNY
Willkommensgeschenk