Darmowy plan zajęć po niemiecku

utworzone przez | sie 31, 2015 | Pobierz | 8 Komentarze

darmowy plan zajęćJuż jutro rozpocznie się nowy rok szkolny. Jak te wakacje szybko śmignęły! Nawet nie zauważyłam kiedy. Od jutra w autobusie będę spotykała więcej dzieci, które będą w drodze do szkoły. Co wiąże się z mniejszą ilością miejsca dla mnie. O szkole pisałam już na Sofie w poprzednich latach. Podałam Ci ciekawe słownictwo związane ze szkołą oraz zebrałam dla Ciebie opinie dotyczące szkoły w Niemczech. W tym roku wraz z dwiema blogerkami – Dianą z Językowego Precla i Magdą z Niemiecki po ludzku postanowiłyśmy umilić wszystkim powrót do szkoły i przygotowałyśmy fantastyczne plany zajęć po niemiecku! Zupełnie za darmo.

Ok, okłamałam Cię. Plany zajęć nie są za darmo. Trzeba się do nas ładnie uśmiechnąć i zostawić nam minimum jeden komentarz! A następnie kliknąć w linki poniżej i pobrać wersję, która najbardziej będzie Ci odpowiadała. Potem wystarczy wydrukować, zapełnić zajęciami, cyknąć fotkę i przesłać do nas, żebyśmy nie rzuciły na Ciebie uroku i żeby każdy z nas miał szczęście  w tym nowym roku szkolnym.

Plan zajęć – wersja 1

Plan zajęć – wersja 2

Plan zajęć – wersja 3

Plan zajęć – wersja 4


Jak podobają Ci się plany zajęć?


Przygotowałam dla Ciebie również zbiór słówek związanych ze szkołą na Memrise:

http://www.memrise.com/course/762889/szkoa-schule-sownictwo/

Dzień Blogów

Dzisiejszego dnia przypada również Dzień Blogów. Z tej okazji blogerzy zagłębiają zakamarki Internetu i polecają swoim czytelnikom inne blogi. Ja dzisiaj polecę Ci blogi mojej „konkurencji”, bo piękne jest to, że mimo walczenia o Twoją uwagę,  każda z nas ma dla Ciebie trochę inną „ofertę” i potrafimy się razem wspierać, realizować  wspólne projekty. A to wszystko właśnie dla Ciebie! W nagrodę zostaw nam po komentarzu i jak to piszą inni blogerzy, uratuj nasze sówki.

Językowy Precel – blog Diany zawiera mnóstwo ciekawych wpisów ze słownictwem, z propozycjami filmów do obejrzenia, opowieściami o tradycjach w krajach niemieckojęzycznych. Jest też sporo zdjęć, bo Diana uwielbia podróżować.

Niemiecki po ludzku – Magda na co dzień mieszka w Niemczech i stamtąd pisze swojego bloga. Dzieli się z nami swoimi przemyśleniami, materiałami. Pomaga zrozumieć różnice w czasownikach i opowiada o rzeczach, które odkryła w Niemczech.

Warto wpaść do dziewczyn z wizytą, przyjmą Cię tak samo serdecznie, jak ja na Sofie.

P.S. Przypominam, że jutro zaczyna się Miesiąc Języków.

Hallöchen!

Jestem Ola Jakubowska i od 2013 roku sprawiam, że moje dorosłe kursantki mówią po niemiecku płynnie, naturalnie i z większą pewnością siebie. Też tak chcesz? Pozostańmy w kontakcie!

Social Media

POBIERZ BEZPŁATNY
Willkommensgeschenk