XOXO(2)Walentynki równo za 4 dni, a Ty nadal nie masz pomysłu na prezent? Twoja druga połówka kocha niemiecki, ale co poza drogą książką w języku niemieckim lub podręcznikiem można podarować? Postanowiłam Ci z tym pomóc i przygotowałam coś, co każdy Germaniak doceni, a może nawet będzie zachwycony! Wejdź i pobierz darmową kartkę walentynkową po niemiecku i kupony z życzeniami do spełnienia.

Darmowe kartki i kupony walentynkowe po niemiecku

W Internecie pełno jest kartek czy kuponów z życzeniami na Walentynki. Jednak ciężko mi było znaleźć coś po niemiecku. Wszędzie tylko angielski lub ostatecznie polski. A co ma zrobić cała rzesza osób kochających język niemiecki?! Skoro nikt o nas nie pomyślał, to zrobiłam to ja. A jak!

gutschein-komplimentPoniżej znajdziesz linki do plików z kartkami walentynkowymi po niemiecku i z kuponami z życzeniami do spełnienia. Można je pobrać, wydrukować, a następnie wyciąć i podarować drugiej połówce albo osobie, która język niemiecki uwielbia. Będzie to z pewnością miły gest. Kupony starałam się zrobić różne, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Jednak wszystkie są w tematyce walentynkowej. Kuponów wyszło w sumie 13, ale jeden dorzuciłam pusty, żebyś mogła dopisać swój własny pomysł. Kartki są cztery. Mam nadzieję, że Ci  się spodobają.

Ebook o rodzajnikach

Kupony walentynkowe po niemiecku PDF

Kartki walentynkowe po niemiecku PDF

Mała prośba ode mnie. Podziel się efektem końcowym wydrukowanych kartek czy kuponów. Zrób zdjęcie i wyślij mi mailem (aleksandra@niemieckasofa.pl) lub wstaw na konto społecznościowe (FB, Twitter, Instagram, itp.), dodając hashtag #WalentynkiNiemieckaSofa


Jak podobają Ci się kartki i kupony? Co sądzisz o takich gratisach?


zBLOGowani.pl

Privacy Policy Settings