Jak zamówić bezpłatnie magazyn Fluter?

utworzone przez | paź 11, 2021 | Polecam, Przydatne materiały lub strony | 0 komentarzy

Fluter to magazyn młodzieżowy Federalnej Centrali Kształcenia Politycznego, prezentuje tematy swego aktualnego wydania i informacje z życia politycznego. Można zamówić go bezpłatnie, także na terenie Polski. W tym wpisie wyjaśniam, jak to zrobić krok po kroku.

Chociaż Fluter jest magazynem młodzieżowym, to tematyka oraz język nie należą do najłatwiejszych. Polecam go osobom z mocnym B2 lub od C1. Jeśli nie jesteś pewna, czy to coś dla Ciebie, to zanim zamówisz ten magazyn, wejdź na stronę i przeczytaj kilka artykułów online. Da Ci to podgląd w tematykę oraz języki.

Każdy z zeszytów, numerów to osoby temat, wokół którego są napisane wszystkie artykuły. Podoba mi się to, że niektóre tematy można poznać z różnych perspektyw, a nie z  „jedynej słusznej”.

Jak zamówić bezpłatnie magazyn Fluter?

  1. Wejdź na stronę fluter.de
  2. W prawym górnym rogu kliknij „Abo”
  3. Następnie wybierz „… die Zeitschrift fluter kostenlos abonnieren.“
  4. Podaj swoje dane i kliknij „absenden”
  5. Przyjdzie do Ciebie standardowy e-mail z potwierdzeniem zamówienia
  6. Oczekuj na swój egzemplarz

Czas oczekiwania może być różny. Niektórzy dostają w ciągu miesiąca, inni dopiero przy nowym wydaniu. Nie wiem, od czego jest to zależne. W mailach oraz na stronie jest informacja o tym, że wysyłka i abonament w Polsce jest płatny (zmieniło się to jakiś czas temu), natomiast jeszcze nikt z osób, które zamawiają do Polski (w tym ja), nie otrzymał rachunku. Próbowałam to wyjaśnić u źródła, ale dostałam taką samą odpowiedź jak na stronie, a mimo to nikt rachunku do tej pory nie otrzymał i otrzymujemy magazyn bezpłatnie.

Niemiecki z Fluter na Instagramie

Od jakiego czasu mam na Instagramie serię ze słówkami z magazynu Fluter. Zachęcam do śledzenia.

Hallöchen!

Jestem Ola Jakubowska i od 2013 roku sprawiam, że moje dorosłe kursantki mówią po niemiecku płynnie, naturalnie i z większą pewnością siebie. Też tak chcesz? Pozostańmy w kontakcie!

Social Media

POBIERZ BEZPŁATNY
Willkommensgeschenk