7 powodów, dla których warto dołączyć do platformy

utworzone przez | mar 2, 2021 | Język niemiecki | 0 komentarzy

Jak pewnie zdążyłaś/łeś już zauważyć raz na kilka miesięcy otwieram zapisy do mojej platformy edukacyjnej “Moja Niemiecka Sofa”.

Ostatnio zakończyło się wyzwanie na słuchanie (które prowadziłam przez ostatnie 7 dni) i ruszyły zapisy do platformy edukacyjnej “Moja Niemiecka Sofa”. Zapraszam wszystkie osoby, które chcą skutecznie uczyć się języka niemieckiego. Dlaczego warto? Spójrz na poniższe punkty.

  1. Uczysz się kiedy i ile chcesz.

Pracujesz we własnym tempie. Nikt nie narzuca Ci terminów, nie wymaga od Ciebie nauki godzinę dziennie oraz uczestniczenia w lekcjach 2 razy w tygodniu w porach dla Ciebie niedogodnych. Naukę możesz dostosować do swojego rytmu dnia. Przy okazji oszczędzasz czas, który poświęcił(a)byś na samodzielne wyszukiwanie materiałów.

  1. Pracujesz na materiałach autentycznych.

Nie przerabiamy kolejnego podręcznika, nie pracujemy na podręcznikowych schematach. Zabieram Cię w podróż po “prawdziwym” niemieckim. Razem czytamy prawdziwe artykuły, oglądamy autentyczne filmy z Youtube lub słuchamy podcastów. Przy okazji uczymy się słownictwa i przyswajamy gramatykę.

  1. Masz wsparcie doświadczonej lektorki.

W odróżnieniu od innych platform na Mojej Niemieckiej Sofie nie jesteś pozostawiona/y samej/samemu sobie. W każdym momencie możesz do mnie napisać, by rozwiać wątpliwości. Sprawdzam Twoje komentarze na platformie, byś miał/a pewność, że wszystko jest poprawnie. Spotykamy się na różnych spotkaniach na żywo.

  1. Comiesięczne konwersacje grupowe.

Brakuje Ci rozmów w języku niemieckim? Raz w miesiącu w ramach platformy spotykamy się na grupowych konwersacjach. Przed spotkaniem otrzymujesz ode mnie pakiet materiałów, które pomogą Ci się przygotować. A potem rozmawiamy, rozmawiamy i dobrze się bawimy.

  1. Wspaniała społeczność Klubowiczek.

Osoby, które dołączają do Mojej Niemieckiej Sofy, to niezwykle zmotywowane i interesujące kobiety. Dziewczyny wzajemnie się wspierają, dzielą się “niemieckimi” odkryciami i … niektóre zaczynają się zaprzyjaźniać. Chociaż obecnie są tutaj same kobiety, mężczyźni są także mile widziani.

  1. Możliwość wybierania tematów, które Cię interesują.

Na platformie masz dowolność w przerabianiu treści. Możesz iść moduł za modułem, możesz skakać po wybranych lekcjach, możesz skupić się tylko na gramatyce. Dostosowujesz naukę do siebie. A jeśli nie ma tematu, który Cię interesuje, zgłoś się do mnie, coś wymyślę.

  1. Platforma stale się rozbudowuje.

W trakcie kolejnych miesięcy będę dodawała do platformy nowe treści, bonusowe lekcje, webinary i e-booki. Jako Klubowicz masz dostęp do wszystkich kolejnych aktualizacji tak długo, jak długo będzie aktywna Twoja subskrypcja.

Jeżeli nie przekonuje Cię to do zakupu dostępu do platformy, nie kupuj go. Ale jeśli chcesz nauczyć się niemieckiego i zrobić zauważalne postępy, platforma Ci w tym pomoże.

Hallöchen!

Jestem Ola Jakubowska i od 2013 roku sprawiam, że moje dorosłe kursantki mówią po niemiecku płynnie, naturalnie i z większą pewnością siebie. Też tak chcesz? Pozostańmy w kontakcie!

Social Media

POBIERZ BEZPŁATNY
Willkommensgeschenk