Rok z Niemiecką Sofą 2 -wyzwanie październikowe

utworzone przez | paź 4, 2016 | Motywacja i wskazówki, Wyzwania językowe | 1 komentarz

rokzniemieckasofaczerwona

Na ostatnie trzy miesiące tego roku wymyśliłam nową formę wyzwań językowych. Być może dzięki temu, chętniej weźmiesz w nich udział. Zapraszam na nową odsłonę Roku z Niemiecką Sofą z bardzo ciekawym zadaniem. Gotowa na przygodę z niemieckim?

Zadania – październikowe wyzwanie językowe

 

Październik to na Niemieckiej Sofie miesiąc zmagania się z antonimami. Ułóż na każdy dzień miesiąca po dwa zdania ze słówkami, które są dla siebie przeciwieństwem. Możesz do tego wykorzystać listę, którą wklejam poniżej. Zdania zapisz w komentarzu pod tym wpisem.

 

collective-was-found-inlos-angeles-in-the-autumnof-1995-by-julia-bright-today-collective-is-aninternationally

 

A jeśli chcesz wziąć udział w konkursie, o którym pisałam przy okazji styczniowej edycji, to koniecznie wypełnij ten formularz. Pamiętaj, żeby najpierw wykonać wszystkie pozostałe zadania. W najbliższych miesiącach ujawnię, jaka nagroda będzie czekała na najbardziej wytrwałych 🙂

Formularz konkursowy

Nie zapomnij zaprosić znajomych! Wydarzenie na FB


Czekam na Twoje zdania w komentarzu!


P.S. Nie zapomnij o wyzwaniu książkowym! Przeczytam 12 książek w obcym języku w roku 2016. Pora wybrać kolejną książkę w języku niemieckim do przeczytania. Jeśli masz Facebooka, to serdecznie zapraszam Cię do wydarzenia.

Oficjalny hashtag: #RokZNiemieckąSofą

P.S. 2 Zdradzę Ci dzisiaj, że wśród nagrody niespodzianki znajdzie się poniższy notes. Bardzo fajny, prawda?

????????????????

Hallöchen!

Jestem Ola Jakubowska i od 2013 roku sprawiam, że moje dorosłe kursantki mówią po niemiecku płynnie, naturalnie i z większą pewnością siebie. Też tak chcesz? Pozostańmy w kontakcie!

Social Media

POBIERZ BEZPŁATNY
Willkommensgeschenk