Rok z Niemiecką Sofą 2 – wyzwanie czerwcowe

utworzone przez | cze 2, 2016 | O krajach DACH, Wyzwania językowe | 4 Komentarze

rokzniemieckasofaczerwona

W tym miesiącu przepełnia mnie tyle emocji, że postanowiłam je uczynić motywem przewodnim czerwcowego wyzwania. Mam nadzieję, że wykonywanie poszczególnych zadań sprawi Ci taką samą radość, jak mi przygotowywanie tego wyzwania. Nie będę przedłużać i zapraszam Cię serdecznie do czerwcowego wyzwania językowego!

Zadania – czerwcowe wyzwanie językowe

1. Naucz się słówek opisujących uczucia. Możesz skorzystać z mojego kursu na Memrise:

[btn text=”Kurs na Memrise – kliknij” tcolor=#FFF thovercolor=#FFF bhovercolor=#cb1302 link=”http://www.memrise.com/course/1123749/uczucia-niemiecki/” target=”_blank”]

2. Odsłuchaj bardzo fajnego podcastu o uczuciach w języku niemieckim

[btn text=”Podcast – kliknij tutaj” tcolor=#FFF thovercolor=#FFF bhovercolor=#cb1302 link=”http://bewusstsein-braucht-raum.de/podcast-17-insel-gefuhle/” target=”_blank”]

 

A jeśli chcesz wziąć udział w konkursie, o którym pisałam przy okazji styczniowej edycji, to koniecznie wypełnij ten formularz. Pamiętaj, żeby najpierw wykonać wszystkie pozostałe zadania.

Formularz konkursowy

Nie zapomnij zaprosić znajomych! Wydarzenie na FB


Daj znać, że bierzesz udział w wyzwaniu, zostawiając komentarz poniżej!


P.S. Nie zapomnij o wyzwaniu książkowym! Przeczytam 12 książek w obcym języku w roku 2016. Pora wybrać kolejną książkę w języku niemieckim do przeczytania. Jeśli masz Facebooka, to serdecznie zapraszam Cię do wydarzenia.

Oficjalny hashtag: #RokZNiemieckąSofą

Hallöchen!

Jestem Ola Jakubowska i od 2013 roku sprawiam, że moje dorosłe kursantki mówią po niemiecku płynnie, naturalnie i z większą pewnością siebie. Też tak chcesz? Pozostańmy w kontakcie!

Social Media

POBIERZ BEZPŁATNY
Willkommensgeschenk