Urodziny Niemieckiej Sofy!

utworzone przez | cze 23, 2014 | Cykle & wpisy gościnne | 12 Komentarze

urodziny

Jak wspomniałam w poprzednim wpisie, Niemiecka Sofa obchodzi właśnie swoje pierwsze urodziny. Ostatni rok był niezwykły i mam nadzieję, że kolejne lata też takie będą. A nie było by mnie tutaj, gdyby nie Ty. To właśnie Ty sprawiasz, że piszę i wymyślam kolejne tematy. Dlatego dzisiaj chciałabym zaprosić Cię na wspólne świętowanie!

Ogłaszam wszem i wobec, że te urodziny będą wyjątkowe! Na Niemieckiej Sofie świętuje się z pompą, dlatego nie będzie jednodniowej imprezy, tylko zaproszę Cię na konkurs, który będzie trwał od dzisiaj (23.06.2014) aż do 13.07.2014! A jak konkurs to wiadomo, że będą nagrody. Jesteś ciekawa, co to za konkurs? Mam nadzieję! Poniżej znajdziesz wszystkie szczegóły:

POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Organizatorem konkursu jest Blog NiemieckaSofa.pl
2. Fundatorem nagrody są: wydawnictwo Colorful Media,wydawnictwo LektorKlett i Sprachcaffe Polska
3. Blog www.NiemieckaSofa.pl udostępnia swoją platformę do przeprowadzenia konkursu
4. Konkurs organizowany jest w terminie: 23.06.2014 do 13.07.2014 do godziny 23:59

ZASADY KONKURSU

Co należy zrobić aby wziąć udział w konkursie?

Uczestnik konkursu za zdanie ma przesłanie na adres e-mail: konkurs@niemieckasofa.pl życzeń urodzinowych Niemieckiej Sofie w dowolnie wybranej przez siebie formie (pisemnej, graficznej, dźwiękowej, wideo, itp.), nawiązując do języka niemieckiego i bloga Niemiecka Sofa.

(wybiorę 3 najciekawsze i najkreatywniejsze życzenia)

Konkurs trwa od 23.06.2014 do 13.07.2014 do godziny 23:59. Każdy może wysłać tylko jedno zgłoszenie.

ZASADY ROZSTRZYGNIĘCIA KONKURSU

1. Nagrodzę autorów 3 najciekawszych i najkreatywniejszych życzeń
2. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone do 17.07.2014 r. na stronie www.NiemieckaSofa.pl

NAGRODY

Do wygrania 3 słowniki obrazkowe PONS wydawnictwa LektorKlett, archiwalne wydania czasopisma Deutsch Aktuell wydawnictwa Colorful Media i vouchery zniżkowe na dowolny kurs językowy w Sprachcaffe o wartości 250 zł.

6. Aby odebrać nagrodę, laureat konkursu skontaktuje się z organizatorem drogą mailową (konkurs@niemieckasofa.pl) do 20.07.2014 r. Po tym czasie nagroda przepada.
7. Nagrody nie są wysyłane poza granice Polski.
8. Poprzez wzięcie udziału w Konkursie i nadesłanie Zgłoszenia Konkursowego, uczestnicy wyrażają zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Wzór poprawnego zgłoszenia konkursowego:
Mail: nazwa[małpa]domena.pl
Tytuł wiadomości: Urodziny Niemieckiej Sofy

Będzie mi bardzo miło, jeżeli udostępnisz informację o moim konkursie na swoich blogach/fb, dodasz mój blog do blogrolla lub zamieścisz u siebie baner odsyłający do konkursu (baner do pobrania tutaj). Zapraszam Cię również na mój fanpage i fanpage sponsorów konkursu: Deutsch Aktuell ,PONS i SprachCaffe.

I nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Ci powodzenia i kreatywnych pomysłów!

P.S. Wkrótce pojawi się specjalna strona z dodatkowymi informacjami o nagrodach i sponsorach wraz z pełnym regulaminem konkursu.

Hallöchen!

Jestem Ola Jakubowska i od 2013 roku sprawiam, że moje dorosłe kursantki mówią po niemiecku płynnie, naturalnie i z większą pewnością siebie. Też tak chcesz? Pozostańmy w kontakcie!

Social Media

POBIERZ BEZPŁATNY
Willkommensgeschenk