TOP 100 LANGUAGE LEARNING BLOGS

utworzone przez | maj 21, 2014 | Cykle & wpisy gościnne, Motywacja i wskazówki | 16 Komentarze

Z ogromną przyjemnością chciałam poinformować, że mój blog został nominowany jako jeden ze 100 najlepszych blogów językowych w plebiscycie bab.la.

Bardzo cieszy mnie ta informacja i chciałam tutaj podziękować każdemu czytelnikowi z osobna za to, że jest, że wchodzi i czyta, a czasem zostawia komentarze. Dziękuję również za każdego maila, którego do mnie wysyłasz. Staram się odpisywać najszybciej jak tylko mogę.

Z tej okazji postanowiłam, że właśnie dzisiaj będzie mieć premierę nowe odświeżone logo Niemieckiej Sofy. Daj znać, jak Ci się podoba!

W tym tygodniu pojawią się jeszcze 3 wpisy, więc zarezerwuj sobie czas i pamiętaj, żeby zaglądać tutaj chociaż raz dziennie. Jutro będzie relacja z Nocy Muzeów w Warszawie, w piątek kolejny wpis z cyklu „Zeit für mich”, a w niedzielę pojawi się post w ramach akcji „W 80 blogów dookoła świata”.

Pamiętaj zagłosować na Niemiecką Sofę na stronie bab.la! Kliknij w link poniżej lub w logo po prawej stronie:

NIEMIECKA SOFA – najlepszy blog językowy

Hallöchen!

Jestem Ola Jakubowska i od 2013 roku sprawiam, że moje dorosłe kursantki mówią po niemiecku płynnie, naturalnie i z większą pewnością siebie. Też tak chcesz? Pozostańmy w kontakcie!

Social Media

POBIERZ BEZPŁATNY
Willkommensgeschenk