Najlepsze materiały na platformie Moja Niemiecka Sofa według klubowiczów

utworzone przez | sty 11, 2022 | Polecam | 0 komentarzy

Przynajmniej raz w roku staram się sprawdzać, jak obecnym klubowiczom Mojej Niemieckiej Sofy podoba się na platformie, które lekcje podobają się im najbardziej, czy są jakieś elementy do usprawnienia. W tym wpisie podzielę się z Tobą hitami z 2021.

Mam analityczny umysł i bardzo zależy mi na tym, by jakość prezentowanych materiałów była coraz lepsza, by wraz z nimi moi klubowicze mówili coraz lepiej w języku niemieckim, nabierali pewności siebie.

Jednym z pytań w rocznej ankiecie było: “Którą lekcję z platformy MNS poleciłabyś znajomej?”

Każdy z klubowiczów wybrał swoje lekcje, ale niektóre się powtarzały, co mnie bardzo cieszy, bo pokazuje, że stworzyłam coś naprawdę wartościowego. Przed Tobą same hity, starannie wyselekcjonowane przez moich klubowiczów.

Najlepsze materiały na Mojej Niemieckiej Sofie według klubowiczów

  • Na pewno wszystkie lekcje na początek ze Starter Pack, bo to jest bardzo porządkujące wiedzę, a później moje ulubione muzyczne lekcje albo np. z wyzwania słuchanie. Uważam, że najbardziej przydatne są te z Berufsleben.
  • Na dobry początek zaproponuję 14- dniowe -Wyzwanie słuchanie. Wyzwanie łączy przyjemne z pożytecznym – wzbogaca nasz zasób słownictwa.
  • Telefongespräch – Beim Arzt jest bardzo przydatna.
  • Lekcje, gdzie pojawiają się materiały autentyczne w szczególności newsy, artykuły.
  • Berufsleben – najbardziej wyczerpujaca temat i najbardziej przydatna.
  • Akkusativ i Dativ, bo dobrze wyjaśniają temat.

A już dziś zapraszam Cię do hucznego świętowania drugich urodzin Mojej Niemieckiej Sofy! Podczas urodzin będę rozwijać temat mówienia w języku niemieckim i z chęcią podzielę się moimi wskazówkami w tym zakresie.

Od 24 stycznia codziennie przez 5 dni otrzymasz ode mnie ciekawe zadania w PDF w ramach wyzwania “Odważ się mówić po niemiecku”, które sprawią, że w końcu zaczniesz mówić*. 

Podczas webinaru 24.01 o 20:30 dowiesz się, jak samodzielnie możesz ćwiczyć mówienie w języku niemieckim.

A w czwartek 27.01 o 20:30 na Niemieckim Speed Dating sprawdzisz w praktyce swoje umiejętności i przełamiesz pierwsze bariery językowe.


Zapisz się już teraz TUTAJ.

*Oczywiście, jeśli te zadania wykonasz.

Hallöchen!

Jestem Ola Jakubowska i od 2013 roku sprawiam, że moje dorosłe kursantki mówią po niemiecku płynnie, naturalnie i z większą pewnością siebie. Też tak chcesz? Pozostańmy w kontakcie!

Social Media

POBIERZ BEZPŁATNY
Willkommensgeschenk