Live na Sofie #1 – Jak motywuję się do działania i nauki języka?

utworzone przez | paź 12, 2021 | Motywacja i wskazówki | 0 komentarzy

Motywacja to czasami taki święty Graal, którego wszyscy poszukują i frustrują się, gdy go nie znajdują. W sieci roi się od list „X pomysłów na motywację”, ale czy są one skuteczne? Czy istnieje magiczny wzór na to, by motywacja była z nami zawsze na 100%? Na te pytania odpowiadam w pierwszej transmisji „Live na Sofie”.

Live na Sofie” to cotygodniowe spotkania na żywo na Facebooku i Instagramie. W każdy poniedziałek o godzinie 11:00 opowiadam na żywo o jakimś temacie, który wybrali moi czytelnicy w wakacyjnej ankiecie. Podczas tych spotkań odpowiadam również na Twoje dodatkowe pytania w danym temacie.

A teraz zapraszam do obejrzenia pierwszego „Live na Sofie”.

W trakcie spotkania mówiłam o:

  1. Nastawienie ma znaczenie. To od niego warto zacząć.
  2. Mamy dwa rodzaje motywacji. Który z nich jest najlepszy?
  3. „Idealny” wzór na motywację
  4. Jaki jest Twój cel? Jaką masz wizję?
  5. Czy zapisałaś cel i masz zawsze pod ręką?
  6. Ułóż plan i działaj.
  7. Jak wyznaczać sobie zadania?
  8. „Zdrowe dopalacze” dla mózgu
  9. Inne pomysły na motywację
  10. Jak ja się motywuję?

LINKI

Uczysz się niemieckiego, ale ciągle popełniasz te same błędy? Zapraszam Cię na webinar, na którym nie tylko przyjrzymy się błędom językowym, ale także zastanowimy się, czy nam służą, co z nimi robić, jak już się pojawią. Zapraszam na bezpłatny webinar 03.11.2021 godz. 20:30 “Czy Ty też popełniasz te błędy w języku niemieckim?” Zapisy obowiązują tutaj https://niemieckasofa.pl/webinar-bledy/

Hallöchen!

Jestem Ola Jakubowska i od 2013 roku sprawiam, że moje dorosłe kursantki mówią po niemiecku płynnie, naturalnie i z większą pewnością siebie. Też tak chcesz? Pozostańmy w kontakcie!

Social Media

POBIERZ BEZPŁATNY
Willkommensgeschenk