ZAPRASZAM NA WEBINAR

Czy Ty też popełniasz te błędy w języku niemieckim?

Ważne informacje

Kiedy: 03.11.2021 o godzinie 20:30
Czas trwania: ok. 90 minut

Zapisz się poniżej

Dla kogo jest ten webinar?

 • jesteś na poziomie minimum A2 (ewentualnie uczysz się już trochę niemieckiego),
 • uczysz się niemieckiego samodzielnie, ale czasem potrzebujesz wsparcia lektorki,
 • stale popełniasz te same błędy,
 • chcesz zacząć mówić lepiej w języku niemieckim.

  Czego dowiesz się z webinaru?

  • co robić, gdy popełnisz błąd,
  • czy warto skupiać się na 100% poprawności,
  • jak samodzielnie pracować nad błędami,
  • jak szybko i łatwo pozbyć się najczęściej popełnianych błędów

  Wraz z zapisem na webinar otrzymujesz:

  ♦ karty pracy,

  ♦ notatkę wizualną (tylko dla osób na żywo),

  ♦ powtórkę webinaru dostępną przez 48h,

  ♦ sesja Q&A (pytań i odpowiedzi).

  Uwaga: Obowiązuje limit osób na żywo w pokoju webinarowym. Jest to 100 osób. Gdy ten limit zostanie przekroczony, webinar będzie transmitowany na żywo w grupie “Niemiecki z Niemiecką Sofą” na Facebooku.

  Jak się ze mną pracuje?

  Polecam tą fantastyczną, profesjonalną i super cierpliwą kobietkę!

  Ola to fantastyczna nauczycielka. Wiem, co piszę, bo ja z kolei nie należę dobrych uczniów. Ola jest cierpliwa, powtarza tak długo, dopóki się nie zrozumie. Ma mnóstwo trików w kieszeni, by zainteresować kogoś, kto nie chce się uczyć, ale musi. Wyszukuje fantastyczne gry. Hitem naszej rodziny są uzupełniane teksty piosenek. Ola świetnie znajduje piękne, rytmiczne piosenki, które moje dzieci potem co chwilę włączają. Przy uzupełnianiu tekstu na zajęciach oczywiście cicho pomagają mi dzieci. Ola sprawia, że człowiek nawet się nie obejrzy, a lekcja już mija. Z całego serca polecam tą fantastyczną, profesjonalną i super cierpliwą kobietkę. Jeśli ktoś myśli, że niemiecki brzydko brzmi (ja tak kiedyś myślałam), to niech posłucha pasjonatki Oli.

  Elżbieta Wierzchołowska

  Profesjonalne podejście!

  Uczyłam się z Olą przez około pół roku i muszę przyznać, że największą zaletą nauki z Olą jest jej profesjonalne podejście do zajęć. Zawsze przygotowana, materiały zróżnicowane i dostosowane do poziomu i potrzeb ucznia, co moim zdaniem jest bardzo ważne! Punktualność i zaangażowana w naukę bardzo ją wyróżnia. Ola podczas zajęć robi na bieżąco notatki, dzięki czemu uczeń wie, gdzie popełnił błąd i może go poprawić. Po lekcji zawsze wysyła podsumowanie, co też jest bardzo fajne. Serdecznie polecam naukę z Olą!

  Marta Kalbarczyk

  Już wiem, że warto odważnie się wypowiadać!

  Niemieckiego uczę się bardzo długo, jednak zawsze towarzyszyła mi bariera dotycząca mówienia. W zeszłym roku brałam udział w kursie konwersacyjnym prowadzonym przez Olę. Jej sympatyczne usposobienie oraz ciekawe materiały, które omawialiśmy, krok po kroku pomogły mi przekonać się, że warto odważnie się wypowiadać, nawet jeśli popełniamy błędy. Treści publikowane na blogu są praktyczne i ciekawe. Już się nie denerwuję, że muszę „kopiować umlauty”, gdy chcę coś napisać na komputerze po niemiecku.

   

  Paulina Glińska

  Dostałam kopa motywacji!

  “Niemiecka Sofa” to jeden z lepszych blogów związanych z językiem niemieckim. Od kiedy go odkryłam, zaczęłam częściej uczyć się niemieckiego. Dostałam kopa motywacji, aby podążać za pasją i robić to, co się kocha. Tak jak to właśnie robi Pani Ola! Oprócz tego “Niemiecka Sofa” dała mi możliwość samorozwoju przez zamieszczone tam różnego rodzaju mini lekcje i wskazówki do tego, jak chociażby napisać rozprawkę po niemiecku, lecz blog “uczy” mnie też, jak mogę się rozwijać przez relaks,np. przez muzykę.

  Zuzanna Kościerska

  Zaraża pasją!

  Ola naprawdę stara się uczyć człowieka niemieckiego. Niemiecki jest dla niej tak wielką pasją, że zaraża Ciebie i zawsze, kiedy “zapomniało” Ci się zajrzeć do słówek…nie martw się! Ola Ci o tym przypomni:)

  Agata

  Kim jestem?

  Cześć, jestem Ola Jakubowska!

  Jestem lektorką języka niemieckiego z ponad 8-letnim doświadczeniem.

  Uczę swobodnej komunikacji w języku niemieckim. Pokazuję, jak w przyjaznej atmosferze pozbyć się blokad językowych, aby w końcu zacząć mówić.

  Pracuję tylko z osobami dorosłymi. Głównie są to wspaniałe kobiety, które były zbyt zajęte prowadzeniem firmy, pracą na etacie, opieką nad dziećmi, aby zadbać o swój własny rozwój językowy.

  ZAPRASZAM NA WEBINAR

  Czy Ty też popełniasz te błędy w języku niemieckim?

  DOŁĄCZ TERAZ

  Kiedy: 03.11.2021 o godzinie 20:30
  Czas trwania: ok. 90 minut