Nowy projekt + konkurs

utworzone przez | lis 15, 2019 | Język niemiecki | 12 Komentarze

Ten rok przyniósł mi tyle nieoczekiwanych zmian, że czasem jeszcze w nie nie dowierzam.  A to dopiero początek tego, co przyniesie rok 2020! Dzisiaj chciałabym opowiedzieć Ci o najnowszym projekcie, nad którym pracuję oraz zaprosić Cię z tej okazji do konkursu.

Nowy projekt

Dosyć długo zastanawiałam się nad tym, jak sprawić, by więcej osób mogło skorzystać ze wspólnej nauki ze mną. Zwłaszcza że od nowego roku te możliwości będą przez jakiś czas mocno ograniczone. Plany, by stworzyć specjalną platformę dla wszystkich chcących uczyć się niemieckiego, miałam już od dwóch lat. I takie miejsce miało powstać dopiero w drugiej połowie przyszłego roku, ale życie sprawiło, że chcę przyspieszyć z tym tematem.

Dlatego w styczniu 2020 ruszy moja platforma do nauki języka niemieckiego dla wszystkich, którzy lubią uczyć się samodzielnie, ale jednocześnie chcą mieć kontakt z kimś, kto ich pokieruje, podpowie czego się uczyć oraz odpowie na bardziej zawiłe pytania.

Czego możesz spodziewać się po platformie?

Chociaż nadal pracuję nad zawartością nowej platformy edukacyjnej, to już teraz mogę Ci zdradzić, co na pewno się na niej pojawi. W każdym miesiącu będzie inny temat przewodni, na wstępie wybrany przez osoby, które wypełniły ostatnią ankietę. W przyszłości członkowie platformy będą mogli decydować o tematyce kolejnych miesięcy. Materiały będą udostępniane w cyklu tygodniowym. Oznacza to, że co tydzień będę wypuszczać nowe ćwiczenia, wideo lub artykuły. Na platformie znajdziesz materiały poszerzające Twoją wiedzę z niemieckiego (gramatyka, słownictwo), ćwiczenia interaktywne oraz dostęp do wszystkich nagrań obecnej edycji „Kwadransu z niemieckim” wraz z ćwiczeniami do nich. Poza tym raz w miesiącu pojawi się dodatkowy e-book do pobrania. A to tylko początek tego, co dla Ciebie zaplanowałam!

Jeśli zainteresowałam Cię chociaż trochę tym projektem, zapisz się na listę osób oczekujących na start. Każda zapisana osoba będzie mogła liczyć na bonus, gdy wystartuje już sprzedaż dostępu do platformy. Dostęp będzie można wykupić na miesiąc, trzy miesiące lub pół roku.

Konkurs

Teraz gdy już wiesz, nad czym pracuję, chciałabym zaprosić Cię do konkursu. Poszukuję nazwy dla mojej platformy! Pomożesz mi z tym? Jak powinna nazywać się nowa platforma edukacyjna do nauki niemieckiego?

Uruchom swoją wyobraźnię i kreatywność i daj sobie szansę, by wygrać fantastyczne nagrody. Pierwszą z nich będzie premierowy 7-dniowy dostęp do platformy na tydzień przed oficjalnym startem. Będziesz mogła zajrzeć do środka, skorzystać z opublikowanych tam przeze mnie materiałów i sprawdzić, jak to wygląda. Drugą nagrodą będzie jeden egzemplarz książki „Hören, verstehen, sprechen. Słuchaj ze zrozumieniem i ćwicz niemiecki” Stanisława Bęzy i Agnieszki Drummer.

Brzmi świetnie? To do dzieła! Czekam na Twoje propozycje! Konkurs trwa od momentu publikacji do 30.11.2019, do godziny 23:59 czasu polskiego.

REGULAMIN

 1. Organizatorem konkursu jest Aleksandra Jakubowska Niemiecka Sofa.
 2. Konkurs trwa od momentu publikacji do 30.11.2019, do godziny 23:59 czasu polskiego.
 3. Zadaniem konkursowym jest odpowiedź na pytanie: „Jak powinna nazywać się nowa platforma edukacyjna do nauki niemieckiego?”. Odpowiedź należy opublikować w komentarzu pod powyższym wpisem.
 4. Uczestnik konkursu potwierdza, że odpowiedź jest jego dziełem i nie została skopiowana, ani użyta w jakimkolwiek innym konkursie.
 5. Nagrodą w konkursie są 7-dniowy dostęp do platformy edukacyjnej (w terminie tydzień przed oficjalnym startem platformy) oraz jeden egzemplarz książki „Hören, verstehen, sprechen. Słuchaj ze zrozumieniem i ćwicz niemiecki” Stanisława Bęzy i Agnieszki Drummer.
 6. Wysyłka nagrody możliwa jest na terenie Europy oraz po podaniu adresu e-mail koniecznego do nadania dostępu do platformy edukacyjnej.
 7. Zwycięzcy wybrani zostaną przez Organizatora konkursu.
 8. Wyniki konkursu zostaną opublikowane do pięciu dni po zakończeniu konkursu pod tym wpisem oraz na fanpage’u na Facebooku.
 9. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą w ciągu 48h od momentu opublikowania wyników Organizator zastrzega sobie prawo do wyłonienia innego zwycięzcy.
 10. Wzięcie udziału w konkursie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach konkursowych.
 11. Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją treści tego regulaminu.

WYNIKI

Decyzja nie była łatwa, bo nadesłaliście bardzo dużo ciekawych propozycji. By chociaż troszkę ułatwić sobie podjęcie decyzji, wypisałam wszystkie nazwy i skonsultowałam ją z moim najwierniejszym fanem – kotem Malibu, mężem oraz Kasią – moją prawą ręką. W międzyczasie czytałam również Wasze komentarze oraz wiadomości, by upewnić się, że to będzie dobry wybór.

Zwycięża nazwa „Moja Niemiecka Sofa”!

A tym samym zwycięża Gosia z bloga „Fajna lekcja niemieckiego”. Gosiu, proszę napisz do mnie maila z adresem do wysyłki nagrody.

Dlaczego akurat ta nazwa?

Nie chciałam całkowicie rezygnować z Niemieckiej Sofy i zaczynać nowego projektu zupełnie od nowa, bez skojarzeń z moją osobą. W końcu to będzie w jakiś sposób kontynuacja tego, co oferuję na blogu. „Moja Niemiecka Sofa” będzie wersją premium dla wszystkich fanów Niemieckiej Sofy oraz dla osób, które chcą uczyć się języka niemieckiego pod moją opieką. Już niedługo zdradzę więcej.

Wyróżnienia

Postanowiłam też wyróżnić dwie dodatkowe osoby, bo ich nazwy również podbiły moje niemieckie serduszko. Są to:

LernenDe (od Ani)

Niemiecki na Sofie ( od Marleny).

Dziewczyny, dostajecie ode mnie książkę „Hören, verstehen, sprechen. Słuchaj ze zrozumieniem i ćwicz niemiecki” Stanisława Bęzy i Agnieszki Drummer. Wyślijcie mi jak najszybciej swój adres do wysyłki nagród.

Jeśli masz jakikolwiek problem z napisaniem komentarza, wyślij mi swoją odpowiedź na maila aleksandra(at)niemieckasofa.pl. Opublikuję ją tutaj w Twoim imieniu.

Hallöchen!

Jestem Ola Jakubowska i od 2013 roku sprawiam, że moje dorosłe kursantki mówią po niemiecku płynnie, naturalnie i z większą pewnością siebie. Też tak chcesz? Pozostańmy w kontakcie!

Social Media

POBIERZ BEZPŁATNY
Willkommensgeschenk