Alpejska przygoda o smaku czekolady, czyli przewodnik turystyczny po Szwajcarii i Liechtensteinie + KONKURS

utworzone przez | mar 13, 2019 | Książka | 15 Komentarze

Lubię podróże, a Szwajcaria przez długi czas wydawała mi się krajem równie odległym co Stany Zjednoczone. Mam oczywiście na myśli odległość w strefie marzeń, bo geograficznie jest całkiem blisko. Ponad dwa lata temu (serio?!) w końcu udało mi się pojechać do Szwajcarii. To była moja podróż marzeń, chociaż … Chociaż żałuję bardzo, że nie miałam wtedy ze sobą przewodnika Joanny z Szwajcarskiego Bla Bli Blu!

Na szczęście moi czytelnicy są w dużo lepszej sytuacji, bo na rynku pojawił się właśnie fantastyczny przewodnik, którego autorką jest wspomniana wyżej Asia. Joanna we współpracy z wydawnictwem Pascal napisała przewodnik, który nie tylko pokaże Ci piękno Szwajcarii, zaprowadzi do najlepszych knajpek i opowie niesamowite historie, ale także pozwoli na tanie zwiedzanie tego drogiego kraju.

Wiosna się zbliża, pora planować wakacje, majówkę i weekendowe wypady. Jeśli macie ochotę wybrać się do Szwajcarii z Inspiratorem podróżnym, to trafiliście w dobre miejsce, bo przygotowałam dla Was konkurs.


Inspirator podróżniczy. Szwajcaria i Liechtenstein. Alpejska przygoda o smaku czekolady.

KONKURS

Mam dla Was trzy egzemplarze powyższego przewodnika! Aby go zdobyć, należy w komentarzu pod tym wpisem odpowiedzieć na pytanie: „Do którego kantonu w Szwajcarii chciałabyś pojechać i dlaczego?”. Konkurs trwa od dnia publikacji do 23.03.19 do  godziny 23:59 czasu polskiego.

REGULAMIN

 1. Organizatorem konkursu jest Aleksandra Jakubowska Niemiecka Sofa.
 2. Konkurs trwa od momentu publikacji do 23.03.2019, do godziny 23:59 czasu polskiego.
 3. Zadaniem konkursowym jest odpowiedź na pytanie: „Do którego kantonu w Szwajcarii chciałabyś pojechać i dlaczego?”. Odpowiedź należy opublikować w komentarzu pod powyższym wpisem.
 4. Uczestnik konkursu potwierdza, że odpowiedź jest jego dziełem i nie została skopiowana, ani użyta w jakimkolwiek innym konkursie.
 5. Nagrodą w konkursie są trzy egzemplarze przewodnika Inspirator podróżniczy. Szwajcaria i Liechtenstein. Alpejska przygoda o smaku czekolady. autorstwa Joanny Lampki, po jednym dla każdego zwycięzcy.
 6. Wysyłka nagrody możliwa jest na terenie Unii Europejskiej,
 7. Zwycięzcy wybrani zostaną przez Organizatora konkursu.
 8. Wyniki konkursu zostaną opublikowane do dwóch dni po zakończeniu konkursu pod tą recenzją oraz na fanpage’u na Facebooku.
 9. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą w ciągu 48h od momentu opublikowania wyników, Organizator zastrzega sobie prawo do wyłonienia innego zwycięzcy.
 10. Wzięcie udziału w konkursie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach konkursowych.
 11. Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją treści tego regulaminu.

Wyniki konkursu

To było bardzo ciężkie zadanie. Tyle wspaniałych komentarzy i odpowiedzi. Wiele z nich mnie zainspirowało oraz wzbudziło chęć spakowania walizek i natychmiastowej podróży do Szwajcarii. Oto zwycięzcy konkursu, którym serdecznie gratuluję:

 • Kasia
 • Ela
 • Michał S.

Proszę Was o adres do wysyłki nagród na aleksandra(at)niemieckasofa.pl.

Hallöchen!

Jestem Ola Jakubowska i od 2013 roku sprawiam, że moje dorosłe kursantki mówią po niemiecku płynnie, naturalnie i z większą pewnością siebie. Też tak chcesz? Pozostańmy w kontakcie!

Social Media

POBIERZ BEZPŁATNY
Willkommensgeschenk