Świąteczne reklamy w języku niemieckim 2018

utworzone przez | lis 28, 2018 | Język niemiecki, Motywacja i wskazówki | 4 Komentarze

Jak rozpoznać, że święta są już blisko? Gdy w telewizorach pojawiają się świąteczne reklamy! A te robione od kilku lat przez niemieckojęzyczne sieci sklepów, są wspaniałe! Mogłaś się o tym przekonać w ubiegłych latach w tym wpisie. Dzisiaj chciałabym pokazać Ci najnowsze reklamy. Ciekawa jestem, czy również Ci się spodobają. Na samym końcu mam dla Ciebie także małe zadanie do wykonania. 

EDEKA – Wie viel Weihnachten darf es sein?

Migros Weihnachten 2018: Der kleine Wichtel Finn hat einen großen Wunsch

Lidl Weihnachtsfilm 2018 – Was wirklich wichtig ist

PENNY – Weihnachten braucht nicht viel – Nur Liebe

MANOR Weihnachtsspot 2018

Piękne,prawda? Mnie zakręciła się łezka w oku. A jeśli odpowiesz mi po niemiecku w komentarzu tu na blogu na pytanie: „Was ist wirklich wichtig in der Weihnachtszeit?”, to możesz być pewna, że sprawdzę Ci poprawność Twojej wypowiedzi. Tylko się nie rozpisuj. Niech to będzie kilka zdań.


Możesz komentować jako gość bez logowania się. Wystarczy, że najedziesz kursorem na pole „nazwa” i rozwiną Ci się dodatkowe opcje. Zaznacz „wolę pisać jako gość”, podaj imię oraz adres e-mail i gotowe.

Hallöchen!

Jestem Ola Jakubowska i od 2013 roku sprawiam, że moje dorosłe kursantki mówią po niemiecku płynnie, naturalnie i z większą pewnością siebie. Też tak chcesz? Pozostańmy w kontakcie!

Social Media

POBIERZ BEZPŁATNY
Willkommensgeschenk