Jeśli w trakcie świąt zajrzałaś na bloga, to zapraszam Cię do tego bardzo krótkiego wpisu, w którym chcę złożyć Ci życzenia. Znajdziesz w nim również interaktywną grafikę, którą przygotowałam wspólnie z blogerami z grupy Blogi językowe i kulturowe w ramach świątecznej edycji „W 80 blogów dookoła świata”.

Chciałabym Ci życzyć najpiękniejszych Świąt! Przede wszystkim chciałabym, żebyś w tym czasie znalazła chwilę dla siebie i bliskich Ci osób, żebyś naładowała baterie i prawdziwie odpoczęła. Niemiecki poczeka, bo to wierny przyjaciel. Wypoczęta, uśmiechnięta z pewnością z dużo większą przyjemnością zabierzesz się za naukę niemieckiego i łatwiej będzie Ci spinać się po kolejnych szczeblach.

 

 

 

 

Kliknij na grafikę, a pojawią Ci się strzałki do nawigacji. Przechodząc do kolejnych podstron, będziesz mogła przeczytać ciekawostkę, którą przygotował jeden z naszych blogerów. A także, jeśli zaciekawi Cię dana informacja, możesz sprawdzić, czy bloger nie napisał innych artykułów w tej tematyce. Wystarczy kliknąć na jego logo, a przeniesiesz się na jego bloga.

Jeśli czytasz ten wpis na komórce, to lepiej będzie przeglądać grafikę w trybie pełnoekranowym. Wystarczy, że w prawym dolnym rogu klikniesz na ikonkę ze strzałkami.


Jak komentować jako gość (bez logowania)? Tutaj znajdziesz instrukcję.