Niemieckie idiomy w 24 dni – konkurs

utworzone przez | maj 2, 2017 | O krajach DACH | 4 Komentarze

Dzisiejszym konkursowym wpisem rozpoczynam serię postów urodzinowych. Jak może pamiętasz, Niemiecka Sofa powstała właśnie w maju i w tym roku będzie świętować swoje 4 urodziny. Zapraszam Cię na konkurs, w którym do wygrania jest mój najnowszy kurs „Niemieckie idiomy w 24 dni”.

 

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe pod tym wpisem lub pod specjalnie oznaczonym postem na Facebooku (TU).  Konkurs trwa od dzisiaj do soboty 06.05.2017 do godziny 12:00, a wyniki pojawią się jeszcze w sobotę w tym wpisie, ponieważ kurs startuje 08.05.2017. Spośród wszystkich zgłoszeń wybiorę 2 osoby (jedna z FB, jedna z bloga), których odpowiedzi najbardziej mi się spodobają. Te osoby otrzymają w nagrodę mój kurs „Niemieckie idiomy w 24 dni” w pakiecie rozszerzonym. O kursie możesz poczytać tutaj.

Pytanie konkursowe

Dlaczego to Ty powinnaś wygrać ten kurs? W czym on Ci pomoże?

 

WYNIKI (06.05.2017,13:30)

 

Z wielką przyjemnością ogłaszam, że zwyciężczyniami tego konkursu są Marta Wojciechowska i Paulina Glińska! Dziewczyny serdecznie Wam gratuluję i proszę o odezwanie się na maila, abym dała Wam odpowiednie dostępy!

Poniżej odpowiedzi dziewczyn

 

Hallöchen!

Jestem Ola Jakubowska i od 2013 roku sprawiam, że moje dorosłe kursantki mówią po niemiecku płynnie, naturalnie i z większą pewnością siebie. Też tak chcesz? Pozostańmy w kontakcie!

Social Media

POBIERZ BEZPŁATNY
Willkommensgeschenk