Rok z Niemiecką Sofą 2 – wyzwanie marcowe

utworzone przez | mar 1, 2016 | Motywacja i wskazówki, Wyzwania językowe | 9 Komentarze

rokzniemieckasofaczerwona

Pierwszy dzień marca oznacza, że … przychodzę do Ciebie z kolejnymi wyzwaniami językowymi. Wiem, że cieszysz się tak samo jak ja. Kto nie lubi się rozwijać?! W tym miesiącu stawiam na rozwój zawodowy, dlatego wszystkie zadania będą dotyczyły świata pracy. Ciekawi Cię, z czym zmierzysz się w tym miesiącu? Zapraszam z kubkiem herbaty i jak zwykle czekam na komentarze!

Zadania

1. Naucz się słówek z zakresu języka biznesu. Możesz wykorzystać do tego mój kurs na Memrise, do którego dodałam także przykładowe zdania i który będę uzupełniać w trakcie całego miesiąca.

[btn text=”Kurs na Memrise” tcolor=#FFF bcolor=#cb1302 thovercolor=#FFF link=”http://www.memrise.com/course/1006394/niemiecki-jezyk-biznesu/” target=”_blank”]

2.Obejrzyj przykładową rozmowę kwalifikacyjną w języku niemieckim i wykonaj do niej ćwiczenia.

[btn text=”Przykładowa rozmowa i ćwiczenia” tcolor=#FFF bcolor=#cb1302 thovercolor=#FFF link=”https://www.goethe.de/de/spr/ueb/daa/inf/tde/bew.html” target=”_blank”]

3.Odpowiedz po niemiecku w komentarzu poniżej na pytanie: Kim chciałaś/eś zostać w dzieciństwie i dlaczego?

A jeśli chcesz wziąć udział w konkursie, o którym pisałam przy okazji styczniowej edycji, to koniecznie wypełnij ten formularz.

[btn text=”Formularz” tcolor=#FFF bcolor=#cb1302 thovercolor=#FFF link=”http://goo.gl/forms/TESYg4WnHI” target=”_blank”]

Nie zapomnij zaprosić znajomych! Wydarzenie na FB.


Na kogo mogę liczyć w tym miesiącu?


P.S. Nie zapomnij o wyzwaniu książkowym! Przeczytam 12 książek w obcym języku w roku 2016. Pora wybrać kolejną książkę w języku niemieckim do przeczytania. Jeśli masz Facebooka, to serdecznie zapraszam Cię do wydarzenia.

Oficjalny hashtag: #RokZNiemieckąSofą

Hallöchen!

Jestem Ola Jakubowska i od 2013 roku sprawiam, że moje dorosłe kursantki mówią po niemiecku płynnie, naturalnie i z większą pewnością siebie. Też tak chcesz? Pozostańmy w kontakcie!

Social Media

POBIERZ BEZPŁATNY
Willkommensgeschenk