Gdzie kupić niemieckie książki w Polsce?

utworzone przez | cze 19, 2015 | Książka, Motywacja i wskazówki, Przydatne materiały lub strony | 21 Komentarze

gdzie-mozna-kupic-niemieckie-ksiazkiOd czasu do czasu pojawiają się zapytania, gdzie kupić niemieckie książki w Polsce? I najlepiej w niskiej cenie. Nie wszyscy mają okazję wyjechać do Niemiec i tam obłowić się ciekawymi  egzemplarzami na niemieckich pchlich targach. Trzeba sobie radzić inaczej. Dlatego przychodzę dzisiaj do Ciebie z tym wpisem. Chciałabym przy Twojej pomocy utworzyć listę miejsc, w których można kupić niemieckie książki i gazety.

Poniżej znajduje się lista, którą stopniowo będę uzupełniała o nowe pozycje. Podzielona będzie na miejscowości i księgarnie internetowe. Jeśli znasz miejsce, w którym można kupić tanio niemieckie książki, podziel się ze mną tą informacją w komentarzu. Napisz miejscowość, nazwę księgarni, jej adres i opinię o cenach, jakości. Zależy mi by były to miejsca z książkami, czasopismami, nie z podręcznikami. Niech ta lista będzie pomocą dla nas wszystkich.

Gdzie kupić niemieckie książki?

Wrocław

Ostatnim razem, gdy tam byłam, można było znaleźć niemieckie książki, nie klasyki, w cenach do 30 złotych. Muszę sprawdzić, jak to wygląda obecnie

  • Empik, Rynek 50

Można kupić sporo niemieckojęzycznych gazet, czasopism. Jedyny minus to cena – wysoka.

Rzeszów

  • Księgarnia językowa na Rynku

Duży wybór, sprowadzają książki z Niemiec.

Dukla

  • Targ

Można kupić książki w języku niemieckim za grosze.

Księgarnie internetowe

Książki w przedziale cenowym od 30 złotych wzwyż, chociaż można wyszperać także coś tańszego lub czasem załapać się na promocje.

Książki w przedziale cenowym od 30 złotych wzwyż.

Różne przedziały cenowe, utrudnione wyszukiwanie książek tylko w języku niemieckim.

Kolejna księgarnia językowa, w której jest spory wybór książek. Znajdziesz tu i podręczniki i zwykłe książki po niemiecku.

Fanpage na Facebooku, który próbuje wyłowić z allegro ciekawe książki w języku niemieckim.

Bardzo fajna strona ze zbiorami niemieckich antykwariatów online. Można znaleźć wiele ciekawych książek i w przystępnej cenie sprowadzić je sobie do Polski. Korzystałam wielokrotnie podczas studiów.

Kolejna ciekawa księgarnia internetowa. Trzeba kliknąć w “Advanced search” i wybrać język niemiecki, żeby móc znaleźć coś ciekawego.


A Ty jakie ciekawe miejsca znasz? Gdzie kupujesz książki i czasopisma?


Hallöchen!

Jestem Ola Jakubowska i od 2013 roku sprawiam, że moje dorosłe kursantki mówią po niemiecku płynnie, naturalnie i z większą pewnością siebie. Też tak chcesz? Pozostańmy w kontakcie!

Social Media

POBIERZ BEZPŁATNY
Willkommensgeschenk