Darmowy kalendarz 2015

utworzone przez | sty 10, 2015 | Pobierz | 14 Komentarze

kalendarzwycinekWprawdzie nowy rok mamy już od dziesięciu dni, ale pomyślałam, że lepiej późno niż wcale i przygotowałam dla Ciebie niespodziankę. Mam nadzieję, że Ci się spodoba. W dzisiejszym wpisie udostępnię Ci zupełnie za darmo kalendarz na rok 2015 z motywującymi cytatami po niemiecku.

Ostatnio na zaprzyjaźnionych blogach pojawiło się sporo kalendarzy do pobrania i wydrukowania. Wszystkie wyglądają fantastycznie i są miłą alternatywą kalendarzy, które możemy znaleźć w  księgarniach. Przeglądając je, stwierdziłam jednak, że nie ma nic, co mogłoby w jakiś sposób wspierać naukę języka. Dlatego stworzyłam własny prosty kalendarz w formacie A4. Motywem przewodnim kalendarza są inspirujące cytaty.  Każdy miesiąc ma inny cytat w języku niemieckim i trochę miejsca pod spodem na ewentualne tłumaczenie słówek. Miesiące i dni tygodnia również są po niemiecku, dzięki temu po roku korzystania z kalendarza, będziesz znała je perfekcyjnie. Nie zabraknie też miejsca na zapisanie ważnych dla Ciebie dat.

Kalendarz 2015 możesz pobrać klikając w link poniżej, a potem wydrukować i spiąć zszywaczem, spiralą, włożyć do koperty, powiesić na wieszak lub trzymać kartki luzem.

POBIERZ KALENDARZ

PS Jeśli będziesz drukować kalendarz i robić mu zdjęcie na Instagrama, Facebooka lub Twittera, oznacz je proszę #KalendarzNiemieckaSofa2015 – chętnie je obejrzę! 🙂

Hallöchen!

Jestem Ola Jakubowska i od 2013 roku sprawiam, że moje dorosłe kursantki mówią po niemiecku płynnie, naturalnie i z większą pewnością siebie. Też tak chcesz? Pozostańmy w kontakcie!

Social Media

POBIERZ BEZPŁATNY
Willkommensgeschenk