Wyniki konkursu

utworzone przez | lip 17, 2014 | Cykle & wpisy gościnne | 4 Komentarze

wyniki konkursu

Nadszedł czas na ogłoszenie wyników konkursu, który ogłosiłam kilka tygodni temu z okazji pierwszych urodzin Niemieckiej Sofy. Wybranie najlepszych prac nie było łatwym zadaniem. Jednak cieszę się, że mogłam przeczytać tyle pozytywnych słów i że znalazły się osoby, które poświęciły odrobinę swojego cennego czasu, żeby wysłać zgłoszenie. Chcesz poznać wyniki? Zapraszam do czytania.


Wyniki

Chociaż każdy z Was dostał ode mnie już maila z podziękowaniami za udział w konkursie, chciałam w tym miejscu jeszcze raz podziękować za wszystkie piękne życzenia i za Wasze zaangażowanie. Sprawiliście mi ogromną radość. Gdybym mogła, każdy z Was dostałby nagrodę. Odwaliliście naprawdę dobrą robotę! Ale niestety mogłam wybrać tylko 3 osoby, które nagrodzę dzisiaj niemieckim słownikiem obrazkowym PONS, archiwalnymi wydaniami magazynu Deutsch Aktuell i voucherem na dowolny kurs językowy za granicą od Sprachcaffe. Wybór był bardzo trudny, ale wybrałam trzy osoby, które moim skromnym zdaniem były najciekawsze i kreatywne.

Zwycięzcami w konkursie są (kolejność przypadkowa):

1. Karolina K.
2. Anna Mazurek
3. Anna T.

Zwycięzcom serdecznie gratuluję i proszę o kontakt mailowy!

Zapraszam wszystkich na kolejne urodziny za rok. A jeśli chcecie zobaczyć wszystkie nadesłane prace, zapraszam poniżej:


Hallöchen!

Jestem Ola Jakubowska i od 2013 roku sprawiam, że moje dorosłe kursantki mówią po niemiecku płynnie, naturalnie i z większą pewnością siebie. Też tak chcesz? Pozostańmy w kontakcie!

Social Media

POBIERZ BEZPŁATNY
Willkommensgeschenk