Wieczór z serialem – Frauen, die Geschichte machten (3)

utworzone przez | kwi 5, 2014 | Film, Polecam | 4 Komentarze

Polubiłam wieczory z serialem po niemiecku. Niesamowicie się przy nich odprężam, a przy okazji uczę się zawsze czegoś nowego. Po ciężkim i pracowitym tygodniu taki relaks mi się należy. Tobie również! Jest sobota i jeśli nie wybierasz się nigdzie wieczorem, to zapraszam na kolejny odcinek niemieckiego serialu.

Elisabeth I. – Verheiratet mit England

Przenieś się dzisiaj ze mną do Anglii w czasach Złotego Wieku. Panowała tam wtedy ostatnia przedstawicielka Dynastii Tudorów. Córka króla Henryka VIII i Anny BoleynElżbieta I. Nie wiem, czy oglądałaś serial o Dynastii Tudorów, ale ja po skończeniu wszystkich sezonów miałam niedosyt i chciałam wiedzieć, co działo się później. Dlatego bardzo się ucieszyłam, gdy zobaczyłam w serialu „Frauen, die Geschichte machten” odcinek poświęcony właśnie Elżbiecie I. Chcesz dowiedzieć się, jak wyglądała Anglia pod rządami Elżbiety? Zapraszam do oglądania!

„Frauen, die Geschichte machten: Elisabeth I. – Verheiratet mit England“

Jeśli masz problemy z wyświetleniem napisów, kliknij w ikonę UT.

Następnie zaznacz “ja” w okienku Untertitel.

A tutaj jak zwykle znajdziesz słówka z serialu:


 

Spodobał Ci się wpis, zostaw komentarz lub podziel się nim z innymi, używając przycisków poniżej.

Hallöchen!

Jestem Ola Jakubowska i od 2013 roku sprawiam, że moje dorosłe kursantki mówią po niemiecku płynnie, naturalnie i z większą pewnością siebie. Też tak chcesz? Pozostańmy w kontakcie!

Social Media

POBIERZ BEZPŁATNY
Willkommensgeschenk