Kalendarz adwentowy 2020

utworzone przez | lis 27, 2020 | Język niemiecki, O krajach DACH, Wyzwania językowe | 0 komentarzy

Od dłuższego czasu dostaję pytania o to, kiedy pojawi się na blogu kalendarz adwentowy. To już moja blogowa tradycja, że publikuję taki kalendarz. W tym roku nie będzie wyjątku! Bardzo lubię kalendarze adwentowe. Mój z niemiecką herbatą już czeka na pierwszego grudnia.

Przygotowałam dla Ciebie interaktywny kalendarz adwentowy, w którym kryją się różne piosenki, artykuły, ciekawostki czy wideo. W tym roku jest bardziej ambitnie! By w pełni wykorzystać potencjał kalendarza, będziesz musiała się przyłożyć. Najlepiej już teraz przygotuj sobie zeszyt lub notatnik, w którym zapiszesz nowe słówka lub zwroty. Nie podam Ci ich na tacy 😉

Każde okienko będzie aktywowało się poszczególnego dnia od 1 grudnia aż do 24 grudnia. Wierzę, że będzie to dla Ciebie niesamowita przygoda z językiem niemieckim oraz mile spędzony czas w oczekiwaniu na święta Bożego Narodzenia.

Wystarczy tylko każdego dnia zajrzeć tutaj i odsłonić kolejne okienko. Najlepiej działa na komputerze. Baw się dobrze, poleć mój kalendarz adwentowy znajomym i daj znać, co myślisz! Czekam na Twoje komentarze!

Hallöchen!

Jestem Ola Jakubowska i od 2013 roku sprawiam, że moje dorosłe kursantki mówią po niemiecku płynnie, naturalnie i z większą pewnością siebie. Też tak chcesz? Pozostańmy w kontakcie!

Social Media

POBIERZ BEZPŁATNY
Willkommensgeschenk