Niemieckie przeboje 2017

utworzone przez | gru 15, 2017 | Muzyka, Polecam | 4 Komentarze

niemieckie przebojeKońcówka roku to dobry moment, aby przyjrzeć się temu, co wydarzyło się w tym roku. Nie zamierzam jeszcze publikować tutaj swojego podsumowania, ale zapraszam Cię na muzyczną podróż po roku 2017. Jakie niemieckie przeboje były popularne? We wpisie znajdziesz playlistę z niemieckimi piosenkami, które pojawiły się w roku 2017 i często dosyć długo gościły na listach przebojów.

Moja playlista powstała przy pomocy moich kochanych czytelników. Któregoś dnia rzuciłam hasło w mojej grupie na Facebooku i dostałam mnóstwo ciekawych linków do utworów na Youtubie, za co wszystkim gorąco dziękuję. Z przyjemnością odsłuchałam wszystkie piosenki i utworzyłam playlistę, z której możesz skorzystać również Ty.

Mam nadzieję, że wśród tych utworów znajdziesz coś dla siebie. Mamy na niej piosenki Marka Forstera, który ma polskie korzenie (wiedziałaś?), grupy SDP, Stereoact, Clueso,Die Toten Hosen, Cro, Kerstin Ott, Adela Tawil oraz wielu innych wykonawców, którzy nie są nam aż tak dobrze znani. Co nie oznacza, że ich piosenki są gorsze 😉

A jeśli znasz jakiś inny przebój, którego nie ma na liście, a został opublikowany w 2017 roku, daj znać w komentarzu pod tym wpisem. Chętnie dołączę go do mojej playlisty.

Miłego słuchania!


Jak komentować jako gość (bez logowania)? Tutaj znajdziesz instrukcję.


 

Hallöchen!

Jestem Ola Jakubowska i od 2013 roku sprawiam, że moje dorosłe kursantki mówią po niemiecku płynnie, naturalnie i z większą pewnością siebie. Też tak chcesz? Pozostańmy w kontakcie!

Social Media

POBIERZ BEZPŁATNY
Willkommensgeschenk