Grudniowe prezenty

utworzone przez | lis 24, 2017 | Motywacja i wskazówki | 2 Komentarze

Za chwil parę przewrócimy kartkę w kalendarzu i pojawi się grudzień. Kolejny magiczny czas w naszym życiu – święta i czas spędzony z rodziną. Na grudzień zaplanowałam dwie fantastyczne akcje. Jestem przekonana, że Ci się spodobają, dlatego zapraszam do czytania.


Już od pierwszego grudnia możesz razem ze mną odliczać dni do Świąt Bożego Narodzenia. Z pewnością kojarzysz kalendarze adwentowe i wiesz, na czym polegają. W tym roku mam dla Ciebie aż dwie propozycje – wirtualnych kalendarzy.

Niemiecki kalendarz adwentowy

Ucz się ze mną niemieckiego przez najbliższe 24 dni. Wystarczy, że podasz swojego maila, a od 1 grudnia będziesz otrzymywać ode mnie mailem mini lekcje o tematyce około świątecznej. Będziemy czytać, słuchać, śpiewać i uczyć się niemieckiego. Od czasu do czasu będziesz miała możliwość zawalczyć o mini nagrody.


 

Blogowanie pod Jemiołą

Już po raz czwarty blogerzy językowi i kulturowi będą umilać grudniowe dni swoimi wpisami. Pierwszego grudnia otworzy się pierwsze okienko wirtualnego kalendarza adwentowego. Każdego dnia inny bloger opowie o tym, jak u niego spędza się święta, jakie zwyczaje świąteczne są w jego kraju. Poznasz nowe słownictwo, piosenki i dowiesz się wielu ciekawostek. A dodatkowo odbędzie się konkurs ze wspaniałymi nagrodami.

Jeśli czytasz ten wpis na komórce, to lepiej będzie przeglądać kalendarz w trybie pełnoekranowym. Wystarczy, że w prawym dolnym rogu klikniesz na ikonkę ze strzałkami. Pamiętaj, że wpisy są teraz nieaktywne. Pojawią się dopiero w dniu, który wskazuje kalendarz.

Patronem akcji Blogowanie pod Jemiołą jest Multikurs.pl

Hallöchen!

Jestem Ola Jakubowska i od 2013 roku sprawiam, że moje dorosłe kursantki mówią po niemiecku płynnie, naturalnie i z większą pewnością siebie. Też tak chcesz? Pozostańmy w kontakcie!

Social Media

POBIERZ BEZPŁATNY
Willkommensgeschenk