Blogowanie pod jemiołą 2 – kalendarz adwentowy

utworzone przez | lis 23, 2015 | Motywacja i wskazówki, O krajach DACH | 2 Komentarze

BPJ-kwadratCzekałam na to cały rok! Im bliżej tego terminu, tym bardziej podskakiwałam z ekscytacji. Wspólnie z 25 innych Blogerów Językowych i Kulturowych pracowaliśmy nad tym dzielnie przez ostatnie tygodnie, żeby dzisiaj móc zaprezentować kolejną już – drugą – odsłonę kalendarza adwentowego „Blogowanie pod Jemiołą”.

Na czym polega “Blogowanie Pod Jemiołą”?

Od 1 grudnia aż do Wigilii 26 blogerów będzie publikowało u siebie wpisy zgodnie z naszym kalendarzem adwentowym, który zobaczysz pod koniec dzisiejszego wpisu. Jedno okienko naszego kalendarza to jeden wpis przygotowany przez jednego blogera. Pod każdym okienkiem znajdziesz ciekawe wpisy o świętach, zwyczajach, słodkościach, ale nie tylko. Mogą pojawić się również konkursy! Jednego możesz być pewna/y. Dzięki tej fantastycznej akcji przeniesiesz się do innych krajów, poznasz ich kulturę i przede wszystkim w wyjątkowym nastroju powitasz Święta Bożego Narodzenia!

Zobacz, którzy blogerzy przyłączyli się do akcji i kiedy możesz spodziewać się naszych wpisów (kliknięcie w odpowiednie okienko kalendarza przeniesie Cię na właściwy blog):

Dzień 1 Dzień 2 Dzień 3 Dzień 4 Dzień 5 Dzień 6 Dzień 7 Dzień 8 Dzień 8 Dzień 9 Dzień 10 Dzień 11 Dzień 12 Dzień 13 Dzień 14 Dzień 15 Dzień 16 Dzień 17 Dzień 18 Dzień 19 Dzień 20 Dzień 21 Dzień 22 Dzień 23 Dzień 24 Dzień 24 Image Map

Jeśli chcesz być na bieżąco z jemiołowymi aktualnościami, śledź akcję na Facebooku, Twitterze, Google+ i naszym blogu grupowym. To tam w pierwszej kolejności będą pojawiały się najważniejsze informacje.

Mój wpis pojawi się 14 grudnia, a Ciebie zapraszam na wpis z ubiegłego roku o pysznym pomarańczowym ponczu.

#BlogowaniePodJemiołą

Jak podoba Ci się nasz pomysł?

Hallöchen!

Jestem Ola Jakubowska i od 2013 roku sprawiam, że moje dorosłe kursantki mówią po niemiecku płynnie, naturalnie i z większą pewnością siebie. Też tak chcesz? Pozostańmy w kontakcie!

Social Media

POBIERZ BEZPŁATNY
Willkommensgeschenk