Preply – korepetycje przez Skype

utworzone przez | sie 19, 2015 | Polecam, Przydatne materiały lub strony, Recenzje | 3 Komentarze

Nowy portal z korepetycjami onlineCzasami dostaję zapytania o korepetycje z niemieckiego i często, gdy mam zapchany kalendarz, muszę odsyłać z kwitkiem. Niektórzy wracają do mnie z pytaniami, gdzie mogą znaleźć innego korepetytora. Najczęściej rekomenduję wtedy znane mi blogerki (Diana, Magda), o których wiem, że też udzielają korepetycji i mogę je w ciemno polecić. Niestety i one mają swoje grafiki, które kiedyś przecież się zapełnią. Dlatego dzisiaj zaproponuję Ci coś nowego. Słyszałaś może o Preply?

Preply to nowy portal na rynku korepetytorskim. Jeśli marzą Ci się korepetycje z niemieckiego przez Skype, to dobrze trafiłaś. Znajdziesz tutaj bazę korepetytorów, którzy chętnie nauczą Cię języka niemieckiego przez Skype. A jeśli wolisz uczyć się w domu, to dzięki wyszukiwarce możesz znaleźć nauczyciela z Twojego miasta.

Jak to działa?

Zakładasz bezpłatne konto na portalu Preply przy użyciu e-maila lub konta na Facebooku. Następnie przy pomocy wyszukiwarki przeglądasz listę dostępnych nauczycieli, sprawdzasz ich cennik i wybierasz tych, którzy najbardziej Ci odpowiadają. Klikasz w „Wyślij zgłoszenie” i już możesz skontaktować się z korepetytorem, by zapytać o wolny termin lub zadać kilka bardziej szczegółowych pytań. Warto zapoznać się z profilem takiego nauczyciela. Znajdziesz tam dokładne informacje o jego doświadczeniu, wykształceniu, poziomach na jakich uczy. Przeczytasz także opinie innych uczniów na temat nauki z tym konkretnym korepetytorem.

Preply - NiemieckiPo zaakceptowaniu Twojego zgłoszenia przez nauczyciela i po opłaceniu przez Ciebie pierwszej lekcji, możesz zacząć naukę. Jeśli po pierwszych zajęciach stwierdzisz, że Ci się nie podobało lub co gorsza pierwsze zajęcia się nie odbędą, Preply zwraca Ci pieniądze lub płaci za pierwsze zajęcia z inną osobą. Po każdej lekcji dostajesz możliwość ocenienia danych zajęć. Ponadto nauczyciel może podsumować przeprowadzone z Tobą zajęcia, dzięki czemu po kilkunastu lekcjach łatwiej będzie Ci skontrolować, jakie zagadnienia już omawialiście. A po dwóch tygodniach od pierwszych zajęć będziesz mogła wystawić opinię dotyczącą Twoich korepetycji z danym nauczycielem. Możesz też pójść inną drogą i wstawić swoje własne ogłoszenie, w którym napiszesz, że poszukujesz kogoś, kto nauczy Cię języka niemieckiego.

Preply też dla korepetytorów

Korepetycje z niemieckiego to coś, czym zajmujesz się na co dzień? Preply daje Ci możliwość założenia konta dla korepetytora. Co więcej, możesz być jednocześnie uczniem i nauczycielem! Bardzo fajna sprawa, jeśli uczysz się innych języków. Pieniądze, które zarobisz na udzielaniu korepetycji, możesz wydać na naukę angielskiego, francuskiego czy jakiegokolwiek innego języka. Do tego masz przejrzysty podgląd  zajęć, które przeprowadziłaś ze swoimi uczniami. Możesz sprawdzić, kiedy i z kim miałaś zajęcia, a także jakie zagadnienia omówiliście. Uczeń na bieżąco Cię ocenia, więc masz pewność, czy sposób w jaki prowadzisz zajęcia mu odpowiada.

Preply moim zdaniem

Korepetycje z niemieckiego przez Skype to bardzo fajna alternatywa. Nie musisz wychodzić z domu, nie straszna Ci żadna pogoda. Nie przejmujesz się tym, że jesteś w dresie, przez chorobę masz podkrążone oczy i nie jesteś w stanie ustać 15 minut, a Twoje dziecko dostaje ataku paniki jak znikasz z zasięgu wzroku na dłużej niż 5 minut. To wszystko nie jest już przeszkodą. Zajęcia odbywają się w najdogodniejszym dla Ciebie momencie, w zaciszu domowym. Sama raczkuję, jeśli chodzi o używanie Preply, ale propozycja napisania o tym portalu przyszła do mnie chyba w dobrym momencie, bo po pierwsze powoli rozglądałam się za korepetycjami z innego języka. Po drugie, szukałam też miejsca, w którym mogłabym mieć szybki wirtualny podgląd w zajęcia, które się już odbyły z moimi uczniami. I wydaje mi się, że rozwiązanie, które proponuje Preply może się sprawdzić. Po trzecie, Preply ma ciekawy program partnerski, który pozwala mi dać Ci w tym momencie zniżkę 30% na pierwsze zajęcia, jeśli tylko użyjesz przy rejestracji tego linka:

Co ja z tego będę miała? Po opłaceniu przez Ciebie pierwszych zajęć z dowolnym korepetytorem, otrzymuję 30% kwoty, którą wpłaciłaś. Zyskujemy więc oboje.

Preply - logo

Wszystko to, co wymieniłam powyżej, wydaje się przemawiać na korzyść nowego portalu. Zobaczymy, czy po intensywnym używaniu też będzie tak kolorowo. Jeśli dobrze poszukasz, znajdziesz tam też moją ofertę jako korepetytora. Kto wie, może dzięki Preply spotkamy się na Skype. Wystarczy, że wejdziesz na poniższą stronę:  http://preply.com/pl/skype/korepetycje-z-niemieckiego


Jestem ciekawa, czy znasz Preply i co o nim sądzisz?


 

P.S. Wpis powstał przy współpracy z portalem Preply.

Hallöchen!

Jestem Ola Jakubowska i od 2013 roku sprawiam, że moje dorosłe kursantki mówią po niemiecku płynnie, naturalnie i z większą pewnością siebie. Też tak chcesz? Pozostańmy w kontakcie!

Social Media

POBIERZ BEZPŁATNY
Willkommensgeschenk