Wyniki konkursu urodzinowego

utworzone przez | lip 12, 2015 | Cykle & wpisy gościnne | 4 Komentarze

wyniki konkursu2 urodzinyŚwiętowanie drugich urodzin Niemieckiej Sofy zakończyło się w ostatnią niedzielę. Zgłoszenia, które dotarły bardzo mnie ucieszyły i pokazały mi, że lubicie tu zaglądać. A to co piszę, jest dla Was bardzo przydatne. Dziękuję wszystkim za miłe słowa, które skierowaliście w moją stronę.

Nie będę przedłużała i przejdę od razu do zdradzenia wyników.

1 miejsce: Dawid S. dawid.szk….@….pl

2 miejsce: Dominik busuu…@….pl

3 miejsce: Karolina W.  karolina.wol…@…..com

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratuluję i życzę powodzenia podczas nauki języka niemieckiego! Proszę Was również o jak najszybsze przesłanie adresów do wysyłki nagród. Mój mail: aleksandra@niemieckasofa.pl

O przesłanie adresu proszę również Tomka z bloga T&M podróżniczo, który jakiś czas temu wziął udział w facebookowym zadaniu i zostawił wtedy na Sofie najwięcej komentarzy. Czeka na Ciebie niespodzianka, tak jak wtedy obiecałam.

Jeśli mi się uda i uczestnicy konkursu nie będą mieli nic przeciwko, zamieszczę tu w niedługim czasie wszystkie nadesłane zgłoszenia.

P.S. Podczas tego konkursu wreszcie mężczyźni się ośmielili i zaznaczyli swoją obecność na Sofie. Fantastycznie!

Hallöchen!

Jestem Ola Jakubowska i od 2013 roku sprawiam, że moje dorosłe kursantki mówią po niemiecku płynnie, naturalnie i z większą pewnością siebie. Też tak chcesz? Pozostańmy w kontakcie!

Social Media

POBIERZ BEZPŁATNY
Willkommensgeschenk