Poradnik “Jak nauczyć się języka obcego?”

utworzone przez | sty 4, 2015 | Motywacja i wskazówki, Pobierz | 12 Komentarze

Jeśli jesteś już „starą” czytelniczką, to pamiętasz zapewne, że współpracuję ze Sprachcaffe, który jest międzynarodowym organizatorem kursów językowych za granicą. Współpraca ta zaowocowała fantastycznym projektem, który spodoba się każdemu, kto ma w planach naukę języka niemieckiego i ciągle zadaje sobie pytanie, jak się tego języka nauczyć. Przed Tobą poradnik „Jak nauczyć się języka obcego?”

Sprachcaffe udostępnił na swojej stronie zupełnie za darmo poradnik, który jest wynikiem współpracy z 45 ekspertami językowymi, nauczycielami, lektorami oraz pasjonatami języków. Możesz znaleźć w nim między innymi odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

  • Jak szybko nauczyć się języka obcego i czy to w ogóle możliwe?
  • Sposoby na naukę słownictwa, poprawę czytania/pisania/słuchania
  • Polecane strony www, blogi, aplikacje mobilne, metody online i inne interaktywne formy nauki, które warto poznać aby opanować łatwiej język obcy
  • Jak zmotywować się do nauki języka?

Również mnie udało się znaleźć pośród grona tych wspaniałych ludzi, a trzeba przyznać, że pojawiły się tam „gwiazdy”, które na co dzień z dużym skutkiem nauczają języków obcych i mają już sporą renomę na rynku. Do tych „gwiazd” z pewnością możemy zaliczyć  Łukasza Tyczkowskiego i Panią Agnieszkę Drummer, których powinnaś kojarzyć, jeśli szukałaś w Internecie informacji o języku niemieckim. Pojawili się też blogerzy, których znasz z naszej akcji „W 80 blogów dookoła świata”.

Zapraszam serdecznie na stronę 44 (46) poradnika, żeby przeczytać moje porady odnośnie nauki języka niemieckiego i polecam również lekturę całej pozycji. Z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie, nawet jeśli nie uczysz się obecnie języka niemieckiego, ponieważ poradnik jest uniwersalny i dotyczy wielu języków.

KLIKNIJ I PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU O TYM, JAK NAUCZYĆ SIĘ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Strona główna projektu

Poradnik “Jak nauczyć się języka obcego?”

http://www.sprachcaffe.com/fileadmin/Redaktion/docs/Sprachcaffe-Polska/#70

Hallöchen!

Jestem Ola Jakubowska i od 2013 roku sprawiam, że moje dorosłe kursantki mówią po niemiecku płynnie, naturalnie i z większą pewnością siebie. Też tak chcesz? Pozostańmy w kontakcie!

Social Media

POBIERZ BEZPŁATNY
Willkommensgeschenk