Konkurs dla najbardziej aktywnych w trakcie II urodzin Mojej Niemieckiej Sofy

utworzone przez | sty 17, 2022 | Język niemiecki | 4 Komentarze

Już 24 stycznia 2022 będziemy świętować II urodziny Mojej Niemieckiej Sofy. Z tej okazji postanowiłam zorganizować konkurs dla klubowiczów MNS oraz osób zapisanych na wydarzenie urodzinowe. Poniżej znajdziesz wszystkie ważne informacje. 

Nie zapisałaś się jeszcze na urodziny?

Zrób to teraz! Podczas urodzin będę rozwijać temat mówienia w języku niemieckim i z chęcią podzielę się moimi wskazówkami w tym zakresie.

Od 24 stycznia codziennie przez 5 dni otrzymasz ode mnie ciekawe zadania w PDF w ramach wyzwania “Odważ się mówić po niemiecku”, które sprawią, że w końcu zaczniesz mówić*. 

*Oczywiście, jeśli te zadania wykonasz.

Podczas webinaru 24.01 o 20:30 dowiesz się, jak samodzielnie możesz ćwiczyć mówienie w języku niemieckim.

A w czwartek 27.01 o 20:30 na Niemieckim Speed Dating sprawdzisz w praktyce swoje umiejętności i przełamiesz pierwsze bariery językowe.

Nie zwlekaj i dołącz do urodzin Mojej Niemieckiej Sofy już teraz! 

Pomogę Ci przełamać barierę językową i zacząć mówić po niemiecku!

Przyjdź na II urodziny

„Mojej Niemieckiej Sofy”

w styczniu 2022 r.!

Co Cię czeka podczas urodzin?

Webinar – Jak samodzielnie ćwiczyć mówienie w języku niemieckim? — 24.01, godz. 20:30

5-dniowe wyzwanie – Odważ się mówić po niemiecku — od 24.01 do 28.01

Niemiecki Speed Dating – spotkanie na żywo, na którym przełamiesz pierwsze lody w mówieniu po niemiecku — 27.01, godz. 20:30

Co trzeba zrobić?

By wziąć udział w konkursie, należy czynnie brać udział w urodzinach MNS. Poniżej wypisałam, jakie działania możesz podjąć w zależności od tego, czy jesteś już klubowiczką, czy po prostu dołączyłaś do wydarzenia urodzinowego.

Najważniejszymi działaniami są oczywiście te, podczas których uczysz się niemieckiego!

Klubowicz MNS

 • aktywność na platformie: przerabianie lekcji, komentowanie, wysyłanie zadań, udział w konwersacjach, zapisanie na konsultacje
 • aktywność w trakcie urodzin: uczestniczenie w webinarze, wykonywanie zadań w ramach wyzwania, uczestniczenie w Speed Dating, zapraszanie innych na urodziny
 • aktywność w sieci: zapraszanie znajomych na MNS; pokazywanie, jak uczysz się z platformą, wystawienie opinii o MNS, komentowanie moich postów w social mediach

 (bym widziała tę aktywność, warto oznaczyć mnie lub mój profil @niemieckasofa . Może nie zadziałać w przypadku, gdy masz profil lub konto prywatne, z ograniczeniami. Wtedy wystarczy podesłać mi zrzut ekranu)

Zainteresowany MNS

 • aktywność w trakcie urodzin: uczestniczenie w webinarze, wykonywanie zadań w ramach wyzwania, uczestniczenie w Speed Dating, 
 • aktywność w sieci: pokazywanie, jak uczysz się z moimi materiałami z wyzwania/webinaru; zapraszanie innych na urodziny; napisanie opinii o moim wyzwaniu/webinarze, komentowanie moich postów w social mediach

 (bym widziała tę aktywność, warto oznaczyć mnie lub mój profil @niemieckasofa . Może nie zadziałać w przypadku, gdy masz profil lub konto prywatne, z ograniczeniami. Wtedy wystarczy podesłać mi zrzut ekranu)

Nagrody

Wśród osób, które będą najbardziej aktywne, wybiorę 4 osoby. Te osoby otrzymają jedną z poniższych nagród. 

 • 1 x dostęp na wybrany okres czasu do platformy  MNS – tylko dla klubowiczów MNS
 • 1 x dostęp na 3 miesiące do platformy MNS – dla osób biorących udział w urodzinach
 • 2 x 20% zniżki na dostęp na wybrany okres czasu do platformy MNS 

Konkurs trwa do 30.01.2022 do godziny 23:59. Wyniki ogłoszę podczas live 31.01.2022 na Facebooku/Instagramie oraz opublikuję do dwóch dni po zakończeniu konkursu pod tym wpisem.

Poniżej możesz pobrać grafiki do mediów społecznościowych, by pochwalić się, że bierzesz udział w II urodzinach Mojej Niemieckiej Sofy.

Regulamin konkursu

 1. Organizatorem konkursu jest Aleksandra Jakubowska Niemiecka Sofa.
 2. Konkurs trwa od momentu publikacji do 30.01.22, do godziny 23:59 czasu polskiego i jest przeznaczony dla wszystkich klubowiczów platformy Moja Niemiecka Sofa (MNS) oraz osób zapisanych na wydarzenie – II urodziny Mojej Niemieckiej Sofy.
 3. W ramach zadania konkursowego należy aktywnie brać udział w wydarzeniu urodzinowym m.in. pojawiać się na spotkaniach na żywo, wykonywać zadania z wyzwania. Dokładna rozpiska czynności została wymieniona we wpisie powyżej.
 4. By poinformować o wykonaniu zadania, należy oznaczyć mój profil @niemieckasofa w przypadku publikowania w social mediach lub wysłać zadanie, zrzut ekranu ze zrobionym zadaniem na mój adres e-mail.
 5. Nagrodą w konkursie są:
  1. 1 x dostęp na wybrany okres czasu do platformy MNS – tylko dla klubowiczów MNS
  2. 1 x dostęp na 3 miesiące do platformy MNS – dla osób zapisanych na wydarzenie urodzinowe
  3. 2 x 20% zniżki na dostęp na wybrany okres czasu do platformy MNS – dla klubowiczów MNS oraz osób zapisanych na wydarzenie urodzinowe.
 6. Zwycięzcy wybrani zostaną przez Organizatora konkursu.
 7. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas LIVE 31.01.2022 na Facebooku/Instagramie oraz opublikowane do dwóch dni po zakończeniu konkursu pod tym wpisem.
 8. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą w ciągu 48h od momentu opublikowania wyników Organizator zastrzega sobie prawo do wyłonienia innego zwycięzcy.
 9. Wzięcie udziału w konkursie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach konkursowych.
 10. Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją treści tego regulaminu.

WYNIKI KONKURSU

Bardzo dziękuję wszystkim za aktywny udział w wyzwaniu, webinarze oraz speed datingu. Wierzę, że dzięki temu wydarzeniu nauczyliście się sporo. A teraz wyniki konkursu urodzinowego.

Dostęp na wybrany okres czasu do platformy MNS dla Klubowiczów MNS – Monika Laskowska

Dostęp na 3 miesiące do platformy MNS – Gabriela Siwko

20% zniżki na wybrany dostęp do platformy MNS – Emilia Małysiak, Marlena Moryń Pawłowska, Anna Skowrońska. (Tutaj dwie dziewczyny szły na równi, więc postanowiłam nagrodzić je obie).

Gratuluję dziewczynom! Do zobaczenia na Sofie!

Hallöchen!

Jestem Ola Jakubowska i od 2013 roku sprawiam, że moje dorosłe kursantki mówią po niemiecku płynnie, naturalnie i z większą pewnością siebie. Też tak chcesz? Pozostańmy w kontakcie!

Social Media

POBIERZ BEZPŁATNY
Willkommensgeschenk