Bezpłatny webinar o szyku zdania w języku niemieckim

utworzone przez | mar 6, 2016 | Webinar | 0 komentarzy

webinar-szyk-zdania

Bardzo serdecznie chciałabym zaprosić Cię na bezpłatny webinar o szyku zdania w języku niemieckim, który organizuję już w piątek o godzinie 20:00.

Webinar to takie wirtualne spotkanie/szkolenie, które umożliwia zdobycie wiedzy na interesujący nas temat bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że o wyznaczonej godzinie otworzysz specjalny link, pod którym odbędzie się spotkanie oraz przygotujesz sobie coś do pisania i picia. Nie bój się, nie będę Cię widzieć i będziesz mogła/mógł zachować anonimowość. Gdybyś jednak zmienił/a zdanie, zawsze możesz przyłączyć się do czata, który będzie widoczny pod wideo z prezentacją.

Jeśli masz problemy z szykiem zdania w języku niemieckim lub potrzebujesz właśnie powtórki. Nie zwlekaj i zapisz się na webinar, klikając w link poniżej.

[btn text=”ZAPISZ MNIE!” tcolor=#FFF bcolor=#cb1302 thovercolor=#FFF link=”http://bit.ly/zapis_szyk_zdania” target=”_self”]

Zaproś także swoich znajomych i udostępnij im ten wpis oraz dołącz do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/919820424805901/


Będziesz?


 

 

Hallöchen!

Jestem Ola Jakubowska i od 2013 roku sprawiam, że moje dorosłe kursantki mówią po niemiecku płynnie, naturalnie i z większą pewnością siebie. Też tak chcesz? Pozostańmy w kontakcie!

Social Media

POBIERZ BEZPŁATNY
Willkommensgeschenk