Czesio szuka ciała, czyli niemieckie idiomy z częściami ciała – zapowiedź

utworzone przez | wrz 15, 2014 | Cykle & wpisy gościnne, Język niemiecki, Słownictwo | 25 Komentarze

czesioszukaciala-zapowiedzChciałam Ci dzisiaj przedstawić Czesia. Czesio to nietuzinkowy przystojniak, który uprzejmie zgodził się mi trochę potowarzyszyć i przedstawić Ci niemieckie idiomy z częściami ciała. Jak widzisz, Czesiowi brakuje niektórych części ciała, ale wyraża on nadzieję na szybkie zebranie swoich kawałków w jedną całość. Wtedy z pewnością zaprosi Cię na tańce! W końcu wyglądasz cudownie i nawet Czesio nie jest w stanie Ci się oprzeć.

Zniewalający Czesio oblegany przez wielbicielki wygospodarował dla nas czas i co tydzień w poniedziałki będzie zaglądał na Niemiecką Sofę i sprawdzał, jaką część ciała udało nam się odnaleźć. Czesio będzie nas odwiedzał, a my przy okazji nauczymy się niemieckich idiomów z częściami ciała.


Zapamiętaj

Każdy poniedziałek godzina 10:00 wizyta Czesia na Niemieckiej Sofie.


Jeśli nie chcesz przegapić wpisów z przystojniakiem w roli głównej, zapisz się na newsletter lub śledź mnie na którymś z portali społecznościowych (wystarczy, że klikniesz w ikonki pod moim zdjęciem po prawej stronie).

Daj znać innym, że lubisz Czesia, dodając na swoim blogu lub stronie baner z odnośnikiem do tego wpisu. Kliknij w baner i zapisz go na swoim komputerze.

300×250

FBaner300x250

180×150

FBanner180x150

P.S. Wszystkie idiomy i dodatkowe informacje będą pojawiały się w innych portalach społecznościowych z hashtagami #CzesioSzukaCiała #NiemieckaSofa #NiemieckieIdiomy

Hallöchen!

Jestem Ola Jakubowska i od 2013 roku sprawiam, że moje dorosłe kursantki mówią po niemiecku płynnie, naturalnie i z większą pewnością siebie. Też tak chcesz? Pozostańmy w kontakcie!

Social Media

POBIERZ BEZPŁATNY
Willkommensgeschenk