Webinary

 

owl-947768_1920

 

Przez najbliższy rok będę organizowała bezpłatne webinary, na których pomogę Ci zaplanować naukę języka, pokażę przydatne narzędzia i zdradzę triki przyspieszające naukę oraz opowiem o języku niemieckim. Każdy webinar będzie zawierał solidną dawkę wiedzy, wskazówki do zastosowania od zaraz i bezpłatne materiały. Do tego będzie możliwość zadania mi pytań na żywo, ponieważ każde spotkanie będzie się kończyć sesją pytań i odpowiedzi.

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego z moich webinarów i razem ze mną chcesz w roku 2018 wznieść się poziom wyżej, to zapisz się na specjalną listę. Zero spamu, tylko informacje o zbliżających się webinarach i ich tematyce.

 

CHWILOWO NIE MA ZAPISÓW

28.02.2018 – Jak uczyć się kilku języków jednocześnie

Czym jest webinar?

Webinar to takie wirtualne spotkanie/szkolenie, które umożliwia zdobycie wiedzy na interesujący nas temat bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że o wyznaczonej godzinie otworzysz specjalny link, pod którym odbędzie się spotkanie oraz przygotujesz sobie coś do pisania i picia. Potrzebne jest stabilne łącze internetowe i głośniki lub słuchawki.

Czy uczestnicy muszą brać w nim czynny udział?

Jeśli nie masz ochoty zadawać pytań i udzielać się na czacie, nie ma takiej potrzeby. Możesz siedzieć i słuchać mojego „wykładu” i czytać na czacie pytania lub komentarze innych osób. Nikt poza mną nie ma włączonego mikrofonu.

Czy webinar  można później obejrzeć?

Tak, wszystkie webinary są nagrywane i dostępne dla osób zapisanych przez określony czas.  Na nagraniu nie będzie jednak części z pytaniami i odpowiedziami od publiczności. Chcę zachęcić Cię w ten sposób do uczestniczenia w webinarze na żywo.

Co się stanie, jeśli się spóźnię?

Nic. Chyba, że już nie będzie miejsc:)