Kurs idiomowy kalendarz adwentowy

[vc_row][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1480484900817{border-radius: 15px !important;}”]idiomowy-kalendarz-adwentowy

Idiomowy zawrót głowy?

Usiądź wygodnie, mam dla Ciebie skuteczne rozwiązanie!

Jeżeli twierdzisz, że idiomy w językach obcych to twardy orzech do zgryzienia, to… masz rację 🙂 Na co dzień uczę języka niemieckiego i widzę jak wielu osobom ich nauka sprawia nie lada trudności. Tłumaczenie słowa po słowie mija się z celem i nie ma nic wspólnego z prawidłowym znaczeniem danego idiomu. Jak w tej sytuacji zapamiętać chociaż część z nich?

Też kiedyś przechodziłam przez tę drogę. Siedziałam nad każdym słowem, szukałam w tym logiki. Spędziłam nad tym naprawdę dużo czasu. Wiesz jaki był tego efekt? Żaden, bo tak jak wspomniałam wcześniej, tłumaczenie słów dosłownie nie jest rozwiązaniem. Wróciłam do punktu wyjścia.

Jednak nie myśl, że się poddałam. Postanowiłam ostatecznie ujarzmić te „okropne” idiomy. Może wyda Ci się to dziwne, ale pomyślałam o idiomach, jak o kimś nieznajomym. Żeby kogoś polubić, trzeba go najpierw poznać, prawda? Dlatego skupiłam się nad historią idiomów oraz kontekście ich powstawania. Im bardziej pogłębiałam ten temat, tym światełko w tunelu stawało się wyraźniejsze. W pewnym momencie do całego procesu nauki dodałam moją ulubioną technikę zapamiętywania nowych słówek, fiszki. Efekt? Eureka!

Wynik bitwy: Ola – idiomy 1:0 🙂

Jak to mówią: #jestemzwyciezcą 😉

Czy uwierzysz, że dzięki tej metodzie idiomy stały się moim „konikiem”? Niemożliwe? A jednak. Teraz masz okazję zmienić zdanie.

Pomyślałam, że koniec roku może być dobrą okazją na ostatnie postanowienie (i realizację!) „zrobienia czegoś pożytecznego” w 2016 roku. Przez ostatnie 11 miesięcy obserwowałam swoich studentów podczas nauki oraz to jakie wyznaczają sobie cele z nią związane. Każdy chce wejść na wyższy poziom wiedzy i umiejętności, to normalne.

Z tej okazji stworzyłam intensywny kurs online „Idiomowy Kalendarz Adwentowy”, dzięki któremu osiągniesz dwie rzeczy:

  • Nauczysz się idiomów szybciej niż myślisz (yuppii!!) oraz
  • Zrealizujesz ostanie zadanie na koniec 2016, po to żeby w Sylwestra świętować sukcesy minionego roku

 

Jak przebiega kurs?

Intensywny kurs „Idiomowy Kalendarz Adwentowy” startuje 1 grudnia 2016 roku trwa 4 tygodnie, dokładnie 24 dni, czyli tyle ile adwent.

Materiały do Kursu znajdują się na specjalnej platformie, do której dostaniesz dostęp e-mailem. Każdego dnia odsłania się 1 idiom wraz z jego historią i fiszkami.

 

Zastanawiasz się dlaczego nie masz dostępu do wszystkich lekcji od momentu startu kursu?

Dlatego, że ten kurs ma być skuteczny 🙂 Chcę, żebyś codziennie odkrywała nowy idiom, po to żeby poświęcić na jego naukę wystarczająco uwagi. Dodatkowo, będziesz wracać do poprzednich lekcji, żeby powtarzać materiał. Chcę, żebyś skupiła się na nauce, a nie zaliczeniu kursu pierwszego dnia.

Kurs składa się z 4 części, każda z nich zawiera 6 lekcji. Poszczególne części kończą się testem wiedzy. Wynik testu jest dostępny tylko dla Ciebie, żebyś mógł śledzić swoje postępy w nauce.

 

moduly-530x400 
Intensywny kurs Idiomowy Kalendarz Adwentowy to doskonałe narzędzie do nauki, dla tych którzy chcą:

  • poszerzyć zasób słów i zwrotów w języku niemieckim
  • nauczyć się idiomów szybko i skutecznie
  • odnieść zwycięstwo w nauce języka niemieckiego na koniec 2016 roku

 

Intensywny kurs „Idiomowy Kalendarz Adwentowy” to:

  • Dostęp specjalnej platformy z profesjonalnymi materiałami naukowymi 24 godz./dobę
  • 24 fiszki online wraz ze szczegółowymi opisami
  • 4 testy sprawdzające wiedzę
  • Wsparcie poprzez e-mail. Chętnie odpowiem na Twoje pytania.

 

 

KURS JEST W TEJ CHWILI NIEDOSTĘPNY

 [grwebform url=”https://app.getresponse.com/view_webform_v2.js?u=SCqrH&webforms_id=8495104″ css=”on” center=”off” center_margin=”200″/]

 [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]