5 urodziny Niemieckiej Sofy

Chciałam zaprosić Cię do konkursu urodzinowego!

Do wygrania dwa zestawy gadżetów (notes, kubek, torba) przygotowanych przez KnochiArt z fajnym, motywującym napisem po niemiecku oraz 4 półgodzinne konsultacje online ze mną.

Wystarczy tylko, że do 06.07.2018 do godziny 23.59 wyślesz do mnie opinię mojego bloga na mojego maila aleksandra@niemieckasofa.pl, a temacie wiadomości dasz “Konkurs”.

Opinia powinna być do 500 znaków i powinnaś/powinieneś w niej uwzględnić, jak mój blog i to co robię pomogło Ci w rozwoju Twoich umiejętności języka niemieckiego.

Spośród nadesłanych odpowiedzi wybiorę cztery, które przekonają mnie najbardziej, że faktycznie pomogłam. Być może to będziesz Ty?

Nagrody
Pierwsze i drugie miejsce: Zestaw gadżetów + konsultacja online
Trzecie i czwarte miejsce: Konsultacja online

Zwycięskie odpowiedzi nie tylko zostaną nagrodzone, ale także pojawią się na stronie bloga Niemiecka Sofa i na kanałach social media, powiązanych z blogiem.

Poniżej umieszczam szczegółowy regulamin i już nie mogę się doczekać Twoich odpowiedzi!

REGULAMIN
1. Organizatorem konkursu jest Aleksandra Jakubowska Niemiecka Sofa.
2. Konkurs trwa od momentu publikacji do 06.07.2018, do godziny 23:59 czasu polskiego.
3. Zadaniem konkursowym jest napisanie rekomendacji dotyczącej bloga Niemiecka Sofa, nieprzekraczającej 500 znaków
4. Odpowiedź należy przesłać na e-mail: aleksandra@niemieckasofa.pl z tytułem wiadomości „Konkurs”. Zgłoszenia niepoprawne, nie będą brane pod uwagę.
5. Uczestnik konkursu potwierdza, że odpowiedź jest jego dziełem i nie została skopiowana, ani użyta w jakimkolwiek innym konkursie.
6. Nagrodą w konkursie są: 2 razy zestaw gadżetów od KnochiArt z napisem po niemiecku (notes, torba, kubek) oraz 4 razy półgodzinne, indywidualne konsultacje online do wykorzystania do 31.08.2018. Przewidziane są następujące zestawy nagród:
Pierwsze i drugie miejsce: Zestaw gadżetów + konsultacja online
Trzecie i czwarte miejsce: Konsultacja online
7. Organizator konkursu wybierze 4 zwycięzców.
8. Wyniki konkursu zostaną opublikowane 9 lipca 2018 w wiadomości mailowej.
9. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą w ciągu 48h od momentu opublikowania wyników, Organizator zastrzega sobie prawo do wyłonienia innego zwycięzcy.
10. Wzięcie udziału w konkursie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach konkursowych oraz w celu publikacji zwycięskiej rekomendacji wraz z imieniem na stronie bloga Niemiecka Sofa i na kanałach social media, powiązanych z blogiem.
11. Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją treści tego regulaminu.