WEBINAR

Zaskocz niemieckim!

Jak się uczyć na wyższych poziomach,
by poszerzać słownictwo?

Kiedy: 30.08.2021, 20:30
Czas trwania: ok. 90 minut

Dla kogo jest ten webinar?

  • jesteś na poziomie minimum B2 (ewentualnie mocne B1),
  • chcesz mówić swobodniej w języku niemieckim,
  • chcesz zacząć się pięknie i elokwentnie wysławiać.

Czego dowiesz się z webinaru?

  • jak brzmieć bardziej naturalnie w komunikacji w języku niemieckim,
  • jak zacząć mówić lepiej, elokwentnie w języku niemieckim,
  • jak się uczyć na wyższych poziomach, by poszerzać słownictwo,
  • na co zwracać uwagę przy doborze materiałów

Jak się ze mną pracuje?

Polecam tą fantastyczną, profesjonalną i super cierpliwą kobietkę!

Ola to fantastyczna nauczycielka. Wiem, co piszę, bo ja z kolei nie należę dobrych uczniów. Ola jest cierpliwa, powtarza tak długo, dopóki się nie zrozumie. Ma mnóstwo trików w kieszeni, by zainteresować kogoś, kto nie chce się uczyć, ale musi. Wyszukuje fantastyczne gry. Hitem naszej rodziny są uzupełniane teksty piosenek. Ola świetnie znajduje piękne, rytmiczne piosenki, które moje dzieci potem co chwilę włączają. Przy uzupełnianiu tekstu na zajęciach oczywiście cicho pomagają mi dzieci. Ola sprawia, że człowiek nawet się nie obejrzy, a lekcja już mija. Z całego serca polecam tą fantastyczną, profesjonalną i super cierpliwą kobietkę. Jeśli ktoś myśli, że niemiecki brzydko brzmi (ja tak kiedyś myślałam), to niech posłucha pasjonatki Oli.

Elżbieta Wierzchołowska

Profesjonalne podejście!

Uczyłam się z Olą przez około pół roku i muszę przyznać, że największą zaletą nauki z Olą jest jej profesjonalne podejście do zajęć. Zawsze przygotowana, materiały zróżnicowane i dostosowane do poziomu i potrzeb ucznia, co moim zdaniem jest bardzo ważne! Punktualność i zaangażowana w naukę bardzo ją wyróżnia. Ola podczas zajęć robi na bieżąco notatki, dzięki czemu uczeń wie, gdzie popełnił błąd i może go poprawić. Po lekcji zawsze wysyła podsumowanie, co też jest bardzo fajne. Serdecznie polecam naukę z Olą!

Marta Kalbarczyk

Już wiem, że warto odważnie się wypowiadać!

Niemieckiego uczę się bardzo długo, jednak zawsze towarzyszyła mi bariera dotycząca mówienia. W zeszłym roku brałam udział w kursie konwersacyjnym prowadzonym przez Olę. Jej sympatyczne usposobienie oraz ciekawe materiały, które omawialiśmy, krok po kroku pomogły mi przekonać się, że warto odważnie się wypowiadać, nawet jeśli popełniamy błędy. Treści publikowane na blogu są praktyczne i ciekawe. Już się nie denerwuję, że muszę „kopiować umlauty”, gdy chcę coś napisać na komputerze po niemiecku.

 

Paulina Glińska

Dostałam kopa motywacji!

“Niemiecka Sofa” to jeden z lepszych blogów związanych z językiem niemieckim. Od kiedy go odkryłam, zaczęłam częściej uczyć się niemieckiego. Dostałam kopa motywacji, aby podążać za pasją i robić to, co się kocha. Tak jak to właśnie robi Pani Ola! Oprócz tego “Niemiecka Sofa” dała mi możliwość samorozwoju przez zamieszczone tam różnego rodzaju mini lekcje i wskazówki do tego, jak chociażby napisać rozprawkę po niemiecku, lecz blog “uczy” mnie też, jak mogę się rozwijać przez relaks,np. przez muzykę.

Zuzanna Kościerska

Zaraża pasją!

Ola naprawdę stara się uczyć człowieka niemieckiego. Niemiecki jest dla niej tak wielką pasją, że zaraża Ciebie i zawsze, kiedy “zapomniało” Ci się zajrzeć do słówek…nie martw się! Ola Ci o tym przypomni:)

Agata

Kim jestem?

Cześć, jestem Ola Jakubowska!

Jestem lektorką języka niemieckiego z ponad 8-letnim doświadczeniem.

Uczę swobodnej komunikacji w języku niemieckim. Pokazuję, jak w przyjaznej atmosferze pozbyć się blokad językowych, aby w końcu zacząć mówić.

Pracuję tylko z osobami dorosłymi. Głównie są to wspaniałe kobiety, które były zbyt zajęte prowadzeniem firmy, pracą na etacie, opieką nad dziećmi, aby zadbać o swój własny rozwój językowy.

WEBINAR

Zaskocz niemieckim!

Jak się uczyć na wyższych poziomach,
by poszerzać słownictwo?

Kiedy: 30.08.2021, 20:30
Czas trwania: ok. 90 minut