Uczysz się niemieckiego od dawna, ale wciąż nie mówisz swobodnie i czujesz, że Twoje słownictwo mogłoby być lepsze?

Weź udział w BEZPŁATNYM, PRAKTYCZNYM WEBINARZE i poznaj moje sposoby na naukę niemieckiego na wyższych poziomach, by w końcu mówić po niemiecku lepiej i swobodniej!

Jak skutecznie zadbać o bogactwo językowe w niemieckim?

Ważne informacje

Kiedy: 24.03.2022, 20:30

Czas trwania: ok. 90 minut

Zapisz się poniżej

.

Dla kogo jest ten webinar?

 • chcesz mówić swobodniej po niemiecku,
 • chcesz rozwinąć słownictwo i mówić lepiej po niemiecku,
 • chcesz nauczyć się, jak przekazywać informacje innymi słowami,
 • jesteś ambitną i zmotywowaną osobą,
 • jesteś na poziomie minimum B2 (ewentualnie mocne B1).

  Czego dowiesz się z webinaru?

  • jak się uczyć na wyższych poziomach, by poszerzać słownictwo,
  • jak zacząć mówić lepiej po niemiecku,
  • co to są Funktionsverbgefüge?
  • 10 najważniejszych wyrażeń rzeczownikowo-czasownikowych wraz z przykładami

  Każda zapisana osoba otrzyma przed webinarem kartę pracy. Osoby będące na żywo otrzymają również notatkę wizualną oraz będą miały możliwość zadawania mi pytań w trakcie spotkania.

  Ważne informacje

  Kiedy: 24.03.2022, 20:30 | Czas trwania: ok. 90 minut

  Zapisz się poniżej

  .

  Jak się ze mną pracuje?

  “Ola to fantastyczna nauczycielka. Wiem, co piszę, bo ja z kolei nie należę dobrych uczniów. Ola jest cierpliwa, powtarza tak długo, dopóki się nie zrozumie. Ma mnóstwo trików w kieszeni, by zainteresować kogoś, kto nie chce się uczyć, ale musi. Wyszukuje fantastyczne gry. Hitem naszej rodziny są uzupełniane teksty piosenek. Ola świetnie znajduje piękne, rytmiczne piosenki, które moje dzieci potem co chwilę włączają. Przy uzupełnianiu tekstu na zajęciach oczywiście cicho pomagają mi dzieci. Ola sprawia, że człowiek nawet się nie obejrzy, a lekcja już mija. Z całego serca polecam tą fantastyczną, profesjonalną i super cierpliwą kobietkę. Jeśli ktoś myśli, że niemiecki brzydko brzmi (ja tak kiedyś myślałam), to niech posłucha pasjonatki Oli.”

  Elżbieta Wierzchołowska

  “Uczyłam się z Olą przez około pół roku i muszę przyznać, że największą zaletą nauki z Olą jest jej profesjonalne podejście do zajęć. Zawsze przygotowana, materiały zróżnicowane i dostosowane do poziomu i potrzeb ucznia, co moim zdaniem jest bardzo ważne! Punktualność i zaangażowana w naukę bardzo ją wyróżnia. Ola podczas zajęć robi na bieżąco notatki, dzięki czemu uczeń wie, gdzie popełnił błąd i może go poprawić. Po lekcji zawsze wysyła podsumowanie, co też jest bardzo fajne. Serdecznie polecam naukę z Olą!”

  Marta Kalbarczyk

  Niemieckiego uczę się bardzo długo, jednak zawsze towarzyszyła mi bariera dotycząca mówienia. W zeszłym roku brałam udział w kursie konwersacyjnym prowadzonym przez Olę. Jej sympatyczne usposobienie oraz ciekawe materiały, które omawialiśmy, krok po kroku pomogły mi przekonać się, że warto odważnie się wypowiadać, nawet jeśli popełniamy błędy. Treści publikowane na blogu są praktyczne i ciekawe. Już się nie denerwuję, że muszę „kopiować umlauty”, gdy chcę coś napisać na komputerze po niemiecku.

   

  Paulina Glińska

  Dostałam kopa motywacji!

  “Niemiecka Sofa” to jeden z lepszych blogów związanych z językiem niemieckim. Od kiedy go odkryłam, zaczęłam częściej uczyć się niemieckiego. Dostałam kopa motywacji, aby podążać za pasją i robić to, co się kocha. Tak jak to właśnie robi Pani Ola! Oprócz tego “Niemiecka Sofa” dała mi możliwość samorozwoju przez zamieszczone tam różnego rodzaju mini lekcje i wskazówki do tego, jak chociażby napisać rozprawkę po niemiecku, lecz blog “uczy” mnie też, jak mogę się rozwijać przez relaks,np. przez muzykę.

  Zuzanna Kościerska

  Zaraża pasją!

  Ola naprawdę stara się uczyć człowieka niemieckiego. Niemiecki jest dla niej tak wielką pasją, że zaraża Ciebie i zawsze, kiedy “zapomniało” Ci się zajrzeć do słówek…nie martw się! Ola Ci o tym przypomni:)

  Agata

  Kim jestem?

  Jestem Ola Jakubowska i od 2013 roku sprawiam, że moje dorosłe kursantki mówią po niemiecku płynnie, naturalnie i z większą pewnością siebie. Pokazuję im, jak w przyjaznej atmosferze pozbyć się blokad językowych, aby w końcu zacząć mówić.

  Mimo ukończonych studiów germanistycznych sama przez lata borykałam się z blokadą językową i lękiem przed mówieniem. Doskonale wiem, jakie to uczucie, gdy chcesz gdzieś zadzwonić lub odebrać telefon, ale zamierasz ze strachu, bo po drugiej stronie słuchawki znajduje się osoba mówiąca tylko po niemiecku. Wiem, jak to jest, gdy popełnisz błąd, a ktoś wytyka go palcami i wyśmiewa pod pretekstem „pomocy”.

  Tworząc moje kursy, postanowiłam wykorzystać moje doświadczenie oraz wiedzę, by stworzyć miejsce z przyjazną, wspierającą atmosferą, gdzie możesz odezwać się bez lęku przed popełnianiem błędów czy wyśmianiem. Miejsce, w którym widzisz realne efekty i poznajesz odpowiednie techniki, by bez stresu komunikować się po niemiecku.

  ZAPRASZAM NA WEBINAR

  Jak skutecznie zadbać o bogactwo językowe w niemieckim?

  Kiedy: 24.03.2022, 20:30 | Czas trwania: ok. 90 minut

  Zapisz się poniżej

  .