Nowa oferta „MOJEJ NIEMIECKIEJ SOFY”

Sprawdź, co przygotowałam dla Ciebie w nowej wersji platformy:

Z

Społeczność Klubowiczek/czów

czyli nasza grupa na WhatsApp. Każdy klubowicz otrzyma zaproszenie do wewnętrznej grupy na WhatsApp, w której rozmawiamy na bieżące tematy.

Z

Materiały edukacyjne

Nie będzie podziału na miesiące. W każdym dziale tematycznym znajdą się lekcje, które krok po kroku przeprowadzą Was przez różne zagadnienia. Oprócz tradycyjnych ćwiczeń pod lekcją pojawią się też lekcje powtórkowe, w których będziecie mogli się sprawdzić, czy wszystko opanowaliście. Wszystkie lekcje i materiały będą dostępne od razu po wykupieniu dostępu do platformy. 

Z

Spotkania na żywo

– Konwersacje  spotkania raz w miesiącu na żywo. Będą trwały około godziny i będziemy spotykać się wieczorami.

– Spotkania praktyczne – każdej lekcji będzie jakieś zadanie ustne i z tym zadaniem przychodzisz na takie spotkanie. Spotkania będą odbywały się raz w tygodniu. To będzie krótkie spotkanie nastawione na praktykę i mówienie.

Z

Dostęp do wszystkich innych płatnych produktów

czyli otrzymasz dostęp do moich wszystkich warsztatów, szkoleń, kursów, które będę wypuszczać w 2021 roku plus materiałów z bezpłatnych wyzwań czy nagrań webinarów. Nie będziesz potrzebować kupować nic dodatkowego, aby skorzystać z moich innych propozycji.

Co znajdziesz w „MOJEJ NIEMIECKIEJ SOFIE”?

Przykładowe tematy i działy, nad którymi obecnie pracuję, by pojawiły się na starcie. Co 3 miesiące planuję wrzucać na platformę aktualizacje i nowe działy tematyczne, dlatego nie martw się, że nie ma jakiejś tematyki. Pojawi się w przyszłości.

Starter Pack tematy gramatyczne, bez których ani rusz

 • Odmiana czasownika
 • Szyk zdania – prosty i przestawny
 • W-Fragen (zaimki pytające)
 • Zaimki dzierżawcze
 • Rodzajnik określony i nieokreślony
 • Der? die ? das? sposób na rodzajniki
 • Biernik
 • Przeczenie kiedy kein, kiedy nicht
 • Liczba mnoga
 • Czasowniki modalne
 • Czasowniki rozdzielnie złożone
 • Mówienie o przyszłości
 • Perfekt
 • Celownik
 • Szyk zdania – końcowy

  Gesundheit und Krankheit

  • jak umówić wizytę u lekarza
  • opisywanie choroby, symptomów
  • zalecenia lekarza
  • inne tematy

  Mode und Einkäufe

  • robienie zakupów
  • pokazy mody
  • składanie reklamacji
  • obsługa klienta

  Berufsleben

  • pisanie podań i CV
  • szukanie pracy
  • rozmowa kwalifikacyjna
  • życie codzienne w biurze

  Kultur

  • piosenki
  • filmy
  • książki

  Feste

  • lekcje poświęcone poszczególnym świętom, zwyczajom

  CENA

  Przetestuj Moją Niemiecką Sofę na jeden miesiąc. Sprawdź, czy taki sposób nauki jest dla Ciebie.

  Pełen dostęp do materiałów za

  79 zł

  Poznaj opinie o „MOJEJ NIEMIECKIEJ SOFIE”

  {

  O platformie dowiedziałam się z fanpage’u Niemieckiej Sofy. Od dawna śledzę Olę na Facebooku i kiedy odkryłam, że zamierza stworzyć platformę, stwierdziłam, że chcę do niej dołączyć! Co mnie do tego skłoniło? Ola! Jak już wspomniałam, śledzę jej poczynania od dawna i znam jej jakość. Marzyłam o miejscu, w którym znajdę materiały inne niż w książkach i się nie zawiodłam. Ola przez platformę przypomniała mi, dlaczego lubię się uczyć języków. W każdym miesiącu jest inny temat. Mi najbardziej podobają się tematy związane z kulturą oraz gdy są piosenki. Traktuję platformę jako odskocznie od mojej pracy, gdzie poruszam się ciągle w tym samym słownictwie.

  Uważam, że platforma jest dla każdego, kto chce urozmaicić sobie naukę. Nawet gdy jesteśmy na poziomie zaawansowanym, to nadal mamy dostęp do poziomu podstawowego, gdzie jest dużo bajek. Dzięki temu gdy nie mamy ochoty zająć się trudniejszymi rzeczami, możemy się odprężyć, oglądając bajki.

  Są jeszcze dwie bardzo fajne rzeczy, o których muszę wspomnieć: grupa na Whatsappie. Dziewczyny są tam bardzo aktywne oraz moja ulubiona: spotkania na żywo, gdzie możemy pogadać po niemiecku.

  Kamila Górska

  {

   Bardzo lubię platformę. Zaczęło się od naszego kursu “Na sofie raźniej”. Od jakichś 3 lat śledzę bloga Niemiecka Sofa. Lubię platformę za to, że tematy są bardzo różne i każdy znajdzie coś dla siebie. Materiały, co ważne, są “żywe”, czyli filmiki, teksty, to same niemieckie źródła. Super, że do każdej lekcji dołączone jest słownictwo i zadania. Moim zdaniem platforma jest tak od poziomu A2. Osoby dopiero zaczynające naukę, mogą się zniechęcić trudnością materiałów. Świetne jest to, że można dopasować naukę do ilości czasu, jaki posiadamy. Najpierw np. zapoznać się ze słownictwem, potem przeczytać/obejrzeć filmik na końcu zrobić zadania i super to się sprawdza, jak w ciągu dnia jest możliwość wykonania tylko jednej części zadania.

  Marlena Moryń Pawłowska

  {

  Na platformę “Moja Niemiecka Sofa” natrafiłam, przeglądając internet w poszukiwaniu materiałów na temat uczenia się języka niemieckiego. Nie mam wiele wolnego czasu na regularne lekcje, ale zależało mi, aby powrócić do nauki po kilku latach braku kontaktu z tym językiem i odświeżyć go sobie. Do zapisania się na Sofę przekonała mnie nie tylko możliwość udostępnienia materiałów do nauki, ale także skorzystania z opieki nauczyciela, do którego można zawsze zwrócić się z wątpliwościami, a one naprawdę skutecznie zostaną rozwiane. Motywacją do nauki jest też na pewno konieczność opłaty za dostęp do treści, ale dzięki temu czuję efekty, bo bardziej mi zależy. Uczę się swoim tempem, nikt mnie nie popędza i ja nikogo nie gonię.
  Moim zdaniem platforma jest dla tych osób, które potrafią samodzielnie usiąść i przerabiać kolejne tematy, ponieważ nikt nie będzie ich trzymał za rękę. Trzeba samemu wziąć się w garść i próbować, a Ola zawsze służy pomocą w chwilach zwątpienia oraz docenia postępy, co oczywiście wpływa na nasz zapał do dalszej pracy.

  Anna Krawczyk

  {

  Wszechogarniający wstyd. Tyle pamiętam z pierwszego spotkania z Olą. To był 2016 r. i webinar, podczas którego ja oraz kilku śmiałków mierzyło się z meandrami niemieckiej gramatyki. To wówczas Ola, przedstawiając się, przyznała, że jest osobą niedosłyszącą i opowiedziała, jaką drogę musiała przejść, by nauczyć się biegle władać językami obcymi. Nie tylko zmierzyć się z krzywdzącymi opiniami otoczenia, ale też, a może nawet przede wszystkim wewnętrznymi przekonaniami i ograniczeniami. Znaleźć w sobie siłę i determinację, by spełniać swoje marzenia. I zrobiła to. Tak… było mi okropnie wstyd. Za moją niesystematyczność, za wątpliwości, za powtarzane „dzisiaj mi się nie chce”. Że inni mają trudniej, a jednak dochodzą do celu. 

  Jestem takim klientem, który obserwuje, czyta, słucha bardzo niewielką, wyselekcjonowaną grupę twórców, nauczycieli, influencerów. Bardzo cenię swój czas, dlatego poświęcam go tylko dla najlepszych. I przyznaję – kupuję od nich w ciemno. 

  Tak samo jest z Olą. 

  Nie będę pisać, że przekonała mnie oferta, cena, zakres. Nie. Dołączenie do grona Jej uczniów na platformie „Na niemieckiej sofie” to była OCZYWISTOŚĆ. Długo Ją znam, korzystam z wielu płatnych i bezpłatnych materiałów. Wiedziałam, że będzie wartość, jakość, wiedza, ale też zabawa językiem. Będą quizy, filmy, ciekawe tematy na czasie. Będzie wzajemne wsparcie, gdy wraz z innymi uczestnikami będziemy się uczyć pod czujnym okiem Oli. Poznamy sposoby efektywnej nauki i dostaniemy masę dodatkowych bonusów, które pozwolą nam mierzyć się z niemieckim. I nie pomyliłam się.

  Wiem, jak to jest. Chcemy, ale życie sobie. Dom, praca, rodzina, choroby, problemy i wypadamy z rytmu. Mija dzień, drugi, piąty bez nauki. Też tak mam. Gdy wreszcie wchodzę na platformę i widzę zaległości, wraca do mnie wspomnienie pierwszego webinaru z Olą. Wstydzę się i biorę za robotę. Bo skoro Ona mogła, ja też dam radę. A do tego wiem, że jest blisko, pomoże, wesprze i doradzi. 

  Ale to, co chyba najważniejsze – Ola przekonała mnie, że nauka niemieckiego to nie jest ogrom pracy, mozolnego i nudnego wkuwania słówek czy gramatyki. Że nauka może być przyjemna, zabawna, ciekawa, atrakcyjna, ba – nawet kolorowa! 

  Dziś zalogowanie na platformie to czas, na który w ciągu dnia czekam. Szykuję gorącą herbatę, i rozsiadam się wygodnie na miękkich czarno-czerwono-żółtych poduchach uczestnicząc w naszej lekcji. A może to nie lekcja? Może to przyjacielskie spotkanie, podczas którego wsłuchuję się, wczytuję, notuję i uczę. Nie czując presji i oceny widzę, jakie ta metoda przynosi efekty, jak wielkie robię postępy.  

  Nie znam Twojej motywacji i nie będę Cię przekonywać. Powiem tylko tyle – jeśli NAPRAWDĘ zależy Ci na posługiwaniu się językiem niemieckim, po prostu kliknij “KUP TERAZ”, zaparz gorącą herbatę/kawę i dosiądź się do mnie na Niemieckiej Sofie.

  Adrianna Tomczak

  DOŁĄCZ do “Mojej Niemieckiej Sofy”

  Przetestuj Moją Niemiecką Sofę na jeden miesiąc. Sprawdź, czy taki sposób nauki jest dla Ciebie.

  Pełen dostęp do materiałów za

  79 zł