Zajęcia indywidualne

Hallöchen!

🥨 Chcesz nauczyć się języka niemieckiego skutecznie i z przyjemnością?

🥨 Szukasz zajęć dostosowanych do Twoich potrzeb?

🥨 Zależy Ci na szybkich rezultatach?

Ucz się ze mną!

Ola naprawdę stara się uczyć człowieka niemieckiego. Niemiecki jest dla niej tak wielką pasją, że zaraża Ciebie i zawsze, kiedy „zapomniało” Ci się zajrzeć do słówek…nie martw się! Ola Ci o tym przypomni:)

Agata

Jak wygląda wspólna nauka?

WSTĘPNA KONSULTACJA JĘZYKOWA, OKREŚLAJĄCA TWÓJ POZIOM

indywidualny plan rozwoju

60 minut zajęć

Praca na Materiałach autentycznych

materiały w formie PDF, Audio, Wideo, itp.

Jasno wyjaśniona gramatyka

Odpowiednio dobrane ćwiczenia

Mówimy po niemiecku już od pierwszych zajęć

Podsumowanie postępów

 

Zapisuję się NA LISTĘ ZAINTERESOWANYCH!

Kim jestem?

Jestem Ola Jakubowska i na co dzień odczarowuję język niemiecki. Ukończyłam filologię germańską, specjalność lingwistyka stosowana – tłumacz. Język niemiecki to moja największa pasja, zaraz po książkach i herbacie. Od 2013 roku prowadzę blog – Niemiecka Sofa, na którym pomagam innym opanować język niemiecki oraz uczę  przez Skype osoby dorosłe. Organizuję również kursy i szkolenia online, w trakcie których dzielę się swoją wiedzą nabytą na studiach oraz w życiu codziennym. Moi uczniowie przeskakują poziomy, pokonują blokady językowe, zdobywają niemożliwe i świetnie się ze mną bawią.

  Czy będzie się nam dobrze współpracowało?

  Tak, jeśli:

  • jesteś zmotywowana do nauki niemieckiego i jest to Twoim priorytetem, 
  • możesz poświęcić czas na regularną naukę poza naszymi zajęciami,
  • nie przeszkadza Ci luźna atmosfera na zajęciach i zwracanie się do Ciebie na „Ty”.

  Czego potrzebuję, aby zacząć?

  • konto na Skype,
  • słuchawki z mikrofonem,
  • dobre połączenie internetowe,
  • aktywny adres e-mail, na który można wysyłać materiały do nauki.

  Zapisuję się NA LISTĘ ZAINTERESOWANYCH!

  Uczyłam się z Olą przez około pół roku i muszę przyznać, że największą zaletą nauki z Olą jest jej profesjonalne podejście do zajęć. Zawsze przygotowana, materiały zróżnicowane i dostosowane do poziomu i potrzeb ucznia, co moim zdaniem jest bardzo ważne! Punktualność i zaangażowanie w naukę bardzo ją wyróżnia. Ola podczas zajęć robi na bieżąco notatki, dzięki czemu uczeń wie, gdzie popełnił błąd i może go poprawić. Po lekcji zawsze wysyła podsumowanie, co też jest bardzo fajne. Serdecznie polecam naukę z Olą!

  Marta Kalbarczyk

  Ola to fantastyczna nauczycielka. Wiem, co piszę, bo ja z kolei nie należę dobrych uczniów. Ola jest cierpliwa, powtarza tak długo dopóki się nie zrozumie. Ma mnóstwo trików w kieszeni, by zainteresować kogoś, kto nie chce się uczyć, ale musi. Wyszukuje fantastyczne gry. Hitem naszej rodziny są uzupełniane teksty piosenek. Ola świetnie znajduje piękne, rytmiczne piosenki, które moje dzieci potem co chwilę włączają. Przy uzupełnianiu tekstu na zajęciach oczywiście cicho pomagają mi dzieci 😁. Ola sprawia, że człowiek nawet się nie obejrzy, a lekcja już mija. Z całego serca polecam tą fantastyczną, profesjonalną i super cierpliwą kobietkę. Jeśli ktoś myśli, że niemiecki brzydko brzmi (ja tak kiedyś myślałam), to niech posłucha pasjonatki Oli. 

  Elżbieta Wierzchołowska

  Dwa lata temu brałam udział w kursie konwersacyjnym prowadzonym przez Olę. Jej sympatyczne usposobienie oraz ciekawe materiały, które omawialiśmy, krok po kroku pomogły mi przekonać się, że warto odważnie się wypowiadać, nawet jeśli popełniamy błędy.

  Paulina Glińska

  Naprawdę fajnie pracuje mi się z Olą. Podczas zajęć używa zróżnicowanych materiałów,  nie tylko z jednej książki. Wprowadza urozmaicenia w postaci różnych stron internetowych, na których dodatkowo mogę poćwiczyć słownictwo. Ola „zmusza” mnie do mówienia, chociaż mam mały zasób słownictwa. A atmosfera na zajęciach jest bardzo miła.

  Marta

  Zajęcia z Olą to przede wszystkim profesjonalne podejście do tematu. Ola zgrabnie bawi się formą nauczania i językiem samym w sobie. Najbardziej cenię sobie dostosowanie zajęć do indywidualnych potrzeb oraz zróżnicowane materiały. Nie są to zajęcia prowadzone w sposób, jakby czas się zatrzymał lata temu, a wręcz przeciwnie, Ola co rusz podrzuca nowe aplikacje na telefon czy metody, które mogą pomóc w nauce nawet przy dzisiejszym pędzie życia. Zajęcia online mają swoją specyfikę – często trudniej się skoncentrować i wymagają większej uwagi – ale i na to Ola znalazła sposób, poprzez używanie przeróżnych materiałów i przeplatanie „cięższych” tematów jakąś bardziej przyjazną i luźną lekcją. Najważniejsze jednak jest to, że Ola nie ma absolutnie żadnego problemu z tym, żeby odblokować mowę. Sama nieudanie próbowałam zmotywować się do nauki i mowy, ale to dopiero po zajęciach z Olą zaczęłam mówić i pisać po niemiecku z innymi osobami. Jednocześnie udało mi się przyswoić sporo gramatyki, a im przystępniej wytłumaczone zasady, tym łatwiej i śmielej można rozmawiać w już nie tak obcym języku. Krótko mówiąc, Ola to potrafi!
  Monika D.

  © Aleksandra Jakubowska Niemiecka Sofa 2013 - 2022