Niemiecka Sofa rozmawia – nowy cykl na Story

utworzone przez | sty 14, 2022 | Cykle & wpisy gościnne, Motywacja i wskazówki | 0 komentarzy

Od dawna chciałam rozmawiać na Sofie z różnymi ciekawymi osobami, ale z wielu powodów przeciągało się to w czasie. Niemiecka Sofa to przecież miejsce idealne na rozmowy! O niemieckim, krajach niemieckojęzycznych, kulturze i wielu, wielu innych kwestiach.

Od przyszłego tygodnia w środy w moich relacjach (Story) na Instagramie/Facebooku będzie pojawiał się nowy cykl – Niemiecka Sofa rozmawia.

Będzie to Story w formie wywiadu, do którego będę zapraszać różne osoby z Instagrama, które w jakiś sposób są powiązane z językiem niemieckim. Wywiady będą pojawiać się w środy mniej lub bardziej regularnie. O nowym gościu będę informowała w niedzielę lub poniedziałek.

Dlaczego nie live?

Życie.

Próbowałam prowadzić regularne live, ale ciągle “zdarzało się życie” i skutecznie mnie od tych live odciągało. A to choroba moja, dziecka, wizyta w urzędzie, u lekarza, ważne spotkanie. Robienie live z gośćmi wiązałoby się z dodatkowymi rzeczami, które trzeba wziąć pod uwagę np. dogranie terminów. Kto wie, może w przyszłości pójdę w kierunku podcastów. Póki co nie mam na to przestrzeni.

Jeśli mnie śledzisz od jakiegoś czasu na IG/FB, to wiesz, że moim słowem na ten rok jest lekkość.

Zastanawiałam się, jak wprowadzić w życie swój plan, nie stresując się tym, że coś się przesunie i tak wpadłam na pomysł Story-wywiadu.

Mam nadzieję, że ta formuła spodoba się również Tobie! Będziesz zaglądać?

Hallöchen!

Jestem Ola Jakubowska i od 2013 roku sprawiam, że moje dorosłe kursantki mówią po niemiecku płynnie, naturalnie i z większą pewnością siebie. Też tak chcesz? Pozostańmy w kontakcie!

Social Media

POBIERZ BEZPŁATNY
Willkommensgeschenk