BPJ-kwadrat

Cały czas mam wrażenie jakby to było wczoraj, a to już 3 lata! Trzy lata, gdy stoję na czele fantastycznej między blogowej akcji, która łączy, jednoczy, dostarcza rozrywki i umila oczekiwanie na święta Bożego Narodzenia.

Gdy 3 lata temu proponowałam blogerom językowym i kulturowym wspólną akcję “Blogowanie pod Jemiołą„, nie byłam pewna, czy to wypali i czy inni blogerzy zechcą się w to zaangażować. A tymczasem okazało się, że mój pomysł był strzałem w dziesiątkę!

Od tamtej pory powstało dużo ciekawych tekstów, rozdaliśmy wiele prezentów i poruszyliśmy serca naszych czytelników. W tym roku po raz 3 mam przyjemność zaprosić Cię od 1 grudnia na wyjątkowy internetowy kalendarz adwentowy.

Przez 24 dni grudnia na 24 blogach codziennie pojawi się jeden specjalnie zaplanowany wpis. Jak w papierowym kalendarzu adwentowym tak samo i u nas będziesz mogła odkrywać po kolei poszczególne okienka. U nas jednak nie ma oszukiwania i nie można odkryć wszystkich okienek od razu! Musisz to robić stopniowo, każdego dnia po jednym wpisie.

Zachęcam Cię gorąco do śledzenia naszej akcji od 1 grudnia, do czytania wszystkich wpisów i zostawiania komentarzy, bo to może być Twój drobny prezent od Ciebie dla blogera. Pod koniec listopada zajrzyj także na naszego bloga grupowego! Pojawi się tam informacja o konkursie z fantastyczną nagrodą! Gdybym nie była organizatorem, sama wzięłabym udział w tym konkursie.

 

Oto nasz kalendarz adwentowy. Wszystkie okienka będą aktywne dopiero w odpowiednim dniu grudnia. Niestety kalendarz nie jest responsywny i może nie otwierać się prawidłowo w telefonie lub w pomniejszonym oknie przeglądarki. Najlepiej otworzyć go w przeglądarce na całym ekranie.

 

Image Map

Image Map

 


Lubisz kalendarze adwentowe?