e-kurs

Pomysł zrobienia czegoś specjalnego dla wszystkich moich czytelników chodził za mną półtora roku. Pół roku temu ta idea nabrała kształtów i zaczęłam nad nią pracować w wolnej chwili. Jeśli śledzisz mnie uważnie, to pewnie pamiętasz nieśmiałe napomknięcia z mojej strony o tym projekcie. Jeśli nie, to zapraszam Cię dzisiaj na mój pierwszy bezpłatny kurs o rodzajnikach w języku niemieckim.

Niemieckie rodzajniki to jeden z najczęstszych problemów wszystkich uczących się. Postanowiłam rozprawić się z nimi raz na zawsze i stworzyłam kurs, w którym dowiesz się, jak je rozpoznawać i jak się ich uczyć.

Pierwsza premierowa edycja kursu jest zupełnie bezpłatna. Wystarczy tylko zapisać się na tej stronie (kliknij tu). Po zapisaniu na kurs poczekaj do 1 sierpnia 2016  2 października 2017, kiedy kurs oficjalnie wystartuje. Zaczniesz wtedy otrzymywać wiadomości e-mail z poszczególnymi częściami kursu. Znajdziesz w nich nie tylko teorię i ćwiczenia, ale także liczne wskazówki.

Zapisy kończą się 31 lipca o godzinie 12:00 29 września 2017 o godzinie 23:59. Nie zastanawiaj się długo nad swoją decyzją. Zapisz się już teraz i daj znać znajomym!


A może masz jakieś pytania zanim zapiszesz się na kurs? Śmiało pytaj w komentarzach poniżej!


Privacy Policy Settings