konkurs

Po ostatniej spontanicznej i nieplanowanej wideo – recenzji, odezwało się do mnie wydawnictwo Preston Publishing, które postanowiło dodatkowo rozpieścić moich czytelników. Ich propozycja zbiegła się z zaniedbanymi przeze mnie 3 urodzinami bloga, do których wyjątkowo nie przygotowałam się w tym roku. Dlatego z chęcią przystałam na ich ofertę. Dziś na Sofie konkurs!

Do wygrania 2 książki „Niemiecki w tłumaczeniach. Gramatyka 3”. Nie będę się rozpisywała o samej książce, bo dużo o niej napisałam i powiedziałam tutaj (klik).

niemiecki-w-tlumaczeniach-gramatyka-3

Jak je dostać? Wystarczy, że do 28 czerwca 2016 godz. 23:59 odpowiesz na pytanie konkursowe w komentarzu pod tym wpisem lub w razie problemów technicznych prześlesz mi swoją odpowiedź na e-mail. Spośród nadesłanych odpowiedzi wybiorę 2 osoby, których komentarze spodobają mi się najbardziej. Wyniki konkursu pojawią się na blogu w tym wpisie najpóźniej 4 lipca.

 

Pytanie konkursowe: Jaki był Twój największy sukces w nauce języka niemieckiego?

 

Wyniki Konkursu

Dopisek 03.07.2016

Jestem pod wrażeniem Waszych historii i sukcesów! Serce się raduje, czytając tak pozytywne komentarze. Nauka języka niemieckiego powinna być właśnie taka – przepełniona małymi radościami i sukcesami.

Po ciężkiej debacie z samą sobą, udało mi się wyłonić dwie zwyciężczynie. Są nimi …

Natalia Kn i Agnieszka

Dziewczyny, gratuluję i proszę o przesłanie mi swojego adresu na maila.

Privacy Policy Settings