socialImgbl

Zgłosiłam się do konkursu Blog Roku 2015 w kategorii Pasje i twórczość, bo przecież Niemiecka Sofa tworzona jest z pasji i tę pasję staram się przekazywać za każdym razem, gdy piszę wpis, wiadomość do Ciebie lub prowadzę webinar.

We wtorek rozpoczęła się druga tura konkursu, która polega na głosowaniu SMS na konkretne blogi. Trwa ona od 23 lutego od godziny 15:00 do 1 marca do godziny 12:00.

Jeśli lubisz Niemiecką Sofę i uważasz, że pomagam Ci w codziennej nauce niemieckiego i robię to dobrze, oddaj na mnie głos SMS. Będę bardzo wdzięczna za wsparcie.

Jak to zrobić?

W podanym wyżej terminie wyślij SMS o treści B11517 na numer 7124. Koszt SMS to 1,23 zł z VAT. Udział w głosowaniu SMS możliwy jest za pośrednictwem telefonu komórkowego w sieci operatora telefonii komórkowej działającego bezpośrednio w Polsce.

Z jednego numeru można oddać tylko jeden głos na wybrany blog, dlatego namów do wysłana SMS swoich znajomych i rodzinę. Wspólnie wesprzyjcie Niemiecką Sofę. Na tej stronie możesz sprawdzać, jak mi idzie zdobywanie głosów.

Cały regulamin konkursu możesz przeczytać na stronie organizatora.


Mogę liczyć na Twój głos?