laptop-819285_1920

Chciałabym dzisiaj poprosić Cię o pomoc. W tym roku postanowiłam regularnie raz w miesiącu publikować wpis o nazwie „Sofolinki”, w którym będę prezentowała ciekawe artykuły, wpisy, linki do interesujących stron czy materiałów lub filmy warte obejrzenia. Dlatego dzisiaj poświęć proszę kilka minut i pomóż mi w przygotowaniu takiego wpisu.

Jeśli czytałeś/aś w tym miesiącu jakiś ciekawy artykuł lub wpis na blogu o nauce języka, ogólnie o języku lub innej ciekawej tematyce (ale w obcym języku), to wklej poniżej w komentarzu link do tego artykułu czy wpisu i napisz, dlaczego warto go przeczytać. Nie musi to być wpis wyłącznie o języku niemieckim.

Jeśli dotarłeś/aś do ciekawej strony czy materiałów, które ułatwiają Ci naukę języka i sprawiają, że przyswajanie języka obcego jest dużo przyjemniejsze, to koniecznie mi o tym napisz w komentarzu poniżej! Takimi skarbami warto podzielić się z innymi.

Słuchasz ciekawych audycji w radiu lub wpadły Ci w ręce interesujące podcasty o nauce języka? Podziel się! Jestem pewna, że możesz mnie czymś zaskoczyć.

A może w tym miesiącu oglądałeś/aś film, serial w języku obcym lub odkryłeś/aś świetne obcojęzyczne kanały na Youtube, które warto oglądać, żeby poprawić swoją znajomość języka? Napisz mi o tym, bo bardzo lubię poznawać nowości.

Z góry dziękuję Ci za pomoc! Mam nadzieję również, że i Ty skorzystasz na mojej nowej serii wpisów.

Privacy Policy Settings