Podsumowanie lipcaDzisiaj zapraszam Cię na bardzo krótki wpis, podsumowujący lipiec na Niemieckiej Sofie. Podsumowanie wyzwania lipcowego pojawi się wkrótce w osobnym wpisie wraz zadaniami na sierpień.

W lipcu na Niemieckiej Sofie zasiadło 8 698 osób, które przeglądały bloga 32 807 razy. Uważam, że to całkiem przyzwoita liczba, biorąc pod uwagę fakt, że nie publikowałam tak często. Pojawiło się zaledwie 6 wpisów. Najwięcej czytelników przychodzi tutaj przy pomocy wyszukiwarki aż 58,91 %. Tego się nie spodziewałam. Wydawało mi się, że jednak Facebook wygra, a tutaj takie miłe zaskoczenie. Czytelnicy  najczęściej trafiali na Sofę, wpisując hasło „flaga Niemiec”. Kolejne miejsce zajęła kiełbaska Currywurst. Jest to bardzo ciekawe, ponieważ nie przekłada się to na popularność tych dwóch wpisów w tym miesiącu. To nie wpis o fladze niemieckiej czy z przepisem na kiełbaskę Currywurst był najpopularniejszy w tym miesiącu.  Najczęściej wyświetlanym wpisem było 20 piosenek po niemiecku, zaraz po nim była Miłość po niemiecku. Czytelnicy Niemieckiej Sofy zostawili na blogu 133 komentarze. Mam nadzieję, że z miesiąca na miesiąc będzie ich przybywało, a i Ty ośmielisz się pisać częściej!

Niemiecka Sofa to nie tylko blog, to również newsletter, który na chwilę obecną posiada 156 aktywnych subskrybentów. Chociaż na jakiś czas pozwoliłam sobie tutaj na wakacyjny luz i wiadomości są wysyłane raz na dwa tygodnie, szykuję zmiany. W tym miejscu dziękuję każdej osobie, która odpowiedziała na moją ostatnią wiadomość i dała wskazówki. Miło wiedzieć, że po drugiej stronie też ktoś siedzi. Jak tylko zmiany nadejdą, z pewnością o nich poinformuję, ale pierwszeństwo będą miały osoby zapisane na newsletter. Już dzisiaj możesz zapisać się, podając swoje dane w formularzu poniżej.


Email :
Imię :

Zgadzam się z polityką prywatności

Na Facebooku przez lipiec przybyło 277 fanów i na chwilę obecną Niemiecka Sofa posiada 2472 lubiących. Najwięcej fanów odwiedza fanpage w soboty i to w okolicach godziny 21.

W lipcu o Niemieckiej Sofie napisano:

Najlepsze blogi językowe w Polsce

Język obcy z sieci” w Gazecie Wyborczej. Niestety nie udało mi się zdobyć papierowego wydania Wyborczej, ponieważ o samym artykule dowiedziałam się dużo później.


A jak Tobie minął lipiec?


P.S. Zajrzyj dziś na Niemiecką Sofę za kilka godzin, będzie jeszcze jeden wpis.