wielkanocne jajeczko _3Wielkanoc już za 2 tygodnie, żeby umilić Ci czas oczekiwania na to święto wraz z 21 osobową grupą innych blogerów językowych i kulturowych chcieliśmy zaprosić Cię na fantastyczną podróż po świecie. Będzie wielkanocnie, wiosennie, a przede wszystkim multikulturowo. Zapraszam serdecznie na specjalny projekt „Znajdź wielkanocne jajeczko„.

Od 29 marca do 1 kwietnia włącznie na 21 blogach pojawią się wpisy, przygotowane specjalnie na tę okazję. Będziesz mogła na chwilę zamienić się w detektywa i odnaleźć sprytnie ukryte w tekstach wielkanocne jajeczka w postaci niepasujących słów. Dla osoby, która wykaże się najlepszym refleksem przewidziane są nagrody. Zdradzę jedynie, że na każdym blogu będzie jeden mniejszy konkurs, a najwytrwalsza osoba będzie mogła powalczyć o coś ekstra. Oprócz tego, przeczytasz ciekawe wpisy z informacjami i ciekawostkami z wielu zakątków świata. Jestem przekonana, że będziesz się świetnie bawić.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, które blogi wezmą udział w tej fantastycznej akcji, zajrzyj do naszej prezentacji, którą przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

Chcesz być na bieżąco z naszymi wpisami? Zachęcam do dołączenia do wydarzenia na FB i do zapoznania się z naszym blogiem.

Jeśli masz pomysł na promocję naszej akcji lub chcesz napisać o nas, daj znać.